2016’nın En İyi Android Uygulamaları

tarafından
3476
2016’nın En İyi Android Uygulamaları

Google, Bu yıl Google Play Store’da yer alan  en iyi uygulamaları açıklandı.

Google, San Francisco’da gerçeleşen Google I/O etkiliğinde bu yılın en iyi uygulama ve oyunlarını açıkladı. 10 farklı dalda ödül dağıtan Google, bu yılın en iyi uygulamasını, en iyi çıkış yapan uygulaması gibi ünvanlar ile dağıttığı ödüllerin sahiplerini açıkladı. Ödül alan uygulamalar binlerce uygulama arasından ödüle layık görüldü. Şüphesiz ki  bu ödülleri hakettiler.

Google Play Store 2016 ödüllerinin kazananları şöyle.

googleplayawards2016-letekno


En İyi Uygulama / Houzz

Best-Overall-app---Houzz

Houzz tarafından geliştirilen uygulama 2016’nın en iyi uygulaması seçildi. Evinize baştan aşağı yenilemeyi düşünüyorsan bu uygulamanın size çok yardımı dokunabilir.

Google Play Store

En İyi Oyun / Clash Royale

Best-Game---Clash-Royale

Supercell tarafından geliştirilen Clash Royale 2016’nı en iyi oyunu seçildi. Clash Of Clans ile harikalar yaratan Supercell bu başarıyla yetinmeyerek yine harika bir iş başarmış.

Google Play Store

En Hızlı Çıkış Yapan Uygulama / World Around Me

Early-Adopter---World-Around-Me

WF Info Tech tarafından geliştirilen bu uygulama 2016’nın en hızlı çıkış yapan uygulaması seçildi. Alışveriş merkezi, kafe, restoran gibi mekanları bulmanıza yardım ediyor ama bunu diğer muadil uygulamalar gibi yapmıyor işin içine Sanal Gerçeklik katılmış.

Google Play Store

En İyi Aile Uygulaması / Thinkrolls 2

Best-Families-app---Thinkrolls-2

Avokiddo tarafından geliştirilen bu uygulama 2016’nın en iyi aile uygulaması seçildi. Küçük yaşta çocuklar için geliştirilen bu uygulama çocuklara mantıksal bulamacalar sunuyor.

Google Play Store

En İyi Küresel Uygulama / Pokemon Shuffle Mobile

Go-Global---Pokemon-Shuffle-Mobile

The Pokeman Company tarafından geliştirilen bu uygulama 2016’nın en iyi küresel uygulaması seçildi. Bulmaca oyunu olan Pokemon Shuffle Mobile gerçekten harika bir oyun!

Google Play Store

En Yenilikçi Uygulama / NYT VR

Most-Innovative---NYT-VR

The New York Times Company tarafından geliştirilen NYT VR 2016’nın en yenilikçi uygulaması seçildi. Birleşik Devletlerin en ünlü gazetelerinden biri olan New York Times gazetesi haberlerini sanal gerçeklik deneyimi ile haberler arasından dolaşabiliyorsunuz.

Google Play Store

 Materyal Dizaynı En İyi Kullanan Uygulama / Robin Hood

Best-Use-of-Material-Design---Robinhood

Robinhood tarafından geliştirilen Robin Hood 2016’nın materyal dizaynı en iyi kullanan uygulaması seçildi. Finans uygulaması olan Robin Hood gerçekten harika bir materyal dizayn deneyimi sunuyor.

Google Play Store

Öte yandan Google Play Oyun Servislerini En İyi Kullanan Uygulama ise Table Tennis Touch oldu.  En İyi Öne Çıkan Bağımsız Uygulama ise Alphabear oldu.