Android’de Youtube Videoları Arka planda Nasıl Çalıştırılır?

tarafından
4938
Android’de Youtube Videoları Arka planda Nasıl Çalıştırılır?

Android telefonlarınızda Youtube videolarını arka planda izlemek istermiydiniz? Bu yazıda Youtube videolarını arka  planda nasıl izleyebileceğinizi anlattık.

Youtube Android uygulaması, telefon kilitlendiğinde veya youtube’u arka plana attığınızda videoyu durdurur. Bunun sebebi bir bug değil tabikide. Google’nin bilinçli olarak uygulamaya ısrarla eklemediği bu özelliğin neden eklenmediğini biliyor muydunuz? Sebebi Google tarafından açıklanmasa da bunun sebebi Google Play Müzik olduğu düşünülüyor. Veya Youtube uygulamasını yeteneksizler geliştiriyor olabilir mi?

Youtube videolarını arka planda başka bir uygulama kullanmadan oynatmak istiyorsanız Youtube Red’e katılmanız gerekiyor.

Youtube Red hakkında bilgi edinmek için tıklayın.

Eğer bu işi ücretsiz halletmek istiyorsanız çeşitli uygulamalar ile youtube videolarını arka planda izleyebilirsiniz. Bu uygulamalardan en iyi 2 uygulamayı paylaştık.


1. OG Youtube

OG Youtube uygulaması sayesinde videoyu mp3 ya da video olarak indirebilirsiniz aynı zamanda videoyu arka planda izleyebilir veya dinleyebilirsiniz. Hatta telefonu kilitlediğinizde bile dinleyebilirsiniz.

Yükle

2. FireTube

FireTube’nin OG Youtube kadar fazla özelliği yok bu uygulama ile birlikte youtube videolarını arka planda izleyebilir veya dinleyebilirsiniz. Ayrıca youtube hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

Yükle