Yerli Motor Yarışı Oyunu “Çılgın Motorcu” Yayınlandı

tarafından
2232
Yerli Motor Yarışı Oyunu “Çılgın Motorcu” Yayınlandı
  • Uygulama Adı: Çılgın Motorcu
  • Geliştirici: UeGemes
  • Dil: TR
  • Boyut: 58M
  • Fiyat: Ücretsiz

Kocaeli merkezli UE Games, Android işletim sistemli cihazlar için yeni oyununu piyasaya sürdü. Çılgın Motorcu adını taşıyan oyunun ayrıntıları haberimizde.

Mobil oyunlar artık günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.Bu oyunları genelde yurtdışında yapıldığını sanırdık.Yerli mobil oyun geliştiricisi UE Games, yeni oyunu olan Çılgın Motorcu‘yu dün Android platformu için piyasaya sürdü.Oyun 144 ülkede yayınlandığı gibi tamamı Türkiye’de geliştirilmiş ilk motor yarışı ünvanınıda kapmış oldu.

Ümit Eker ve ekibi tarafından geliştirilen oyunda çılgın bir motor sürücüsünü oynuyoruz. 3D boyutlu bir oyun olarak karşımıza çıkan Çılgın Motorcu sunduğu eğlenceli ve sürükleyici oyun yapısıyla kendini oynanabilir kılıyor. İlk başlarda biraz kolay gelen oyun ardından zekanızı zorlayacak bölümler ortaya koyuyor.

unnamed

58 MB boyutundaki Çılgın Motorcu Android 2.3 ve üzeri işletim sistemli cihazlarda oynayabiliyorsunuz. Geçtiğimiz gün çıkışını gerçekleştiren oyunun Google Play adresine buraya tıklayarak ulaşabilir, oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.