Gta Iv Fatal Error: Ws10 Hatası

tarafından
2770
Gta Iv Fatal Error: Ws10 Hatası

Birçok kullanıcıların karşılaştığı ve çözüm bulamadığı bir sorun haline gelmektedir. Kullanıcılar tarafından çok sıklıkla oynanan Gta Iv oyunu oldukça fazladır. Fakat pek çok sorunları ile beraberinde getirmektedir. Bazı kullanıcıların oyunu bilgisayarları kaldıramamaktadır. “Gta ıv fatal error: ws10″ hatası [çözüm] yapılabilmesi için pek çok yöntemlerde olmaktadır.

 

Oyunda sorun yaşayan kullanıcıların kolay bir şekilde uygulayabilir ve sorunların üstesinden gelebilir. İlk öncelikle kullanıcıların yapması gereken işlemlerden bir tanesi olarak, Windows klasörlerinin içinde bulunan System32 klasörlerinde xlive.dll’nin bulunup bulunmadığına bakmanız ilk olarak yapacağınız bir işlemdir. Hemen ardından sonra verilen dosya ismi bilgisayarlarınızda bulunmuyor ise internet üzerinden verilen isim ile aratarak bulabilirsiniz. Fakat buda karşılık hala çözümler bulunamadıysa, diğer yapılacak bir işlem ise microsoft’un sitesine girerek Games For Windows Live Setup isimli dosyayı indirdikten hemen sonra kurabilirsiniz.

 

Xbox hesabınız ile giriş yapmanız gereklidir. Fakat bunlara rağmen sorunlara çözümler gelmediyse, internet bağlanması ile googleden arattıktan sonra xliveless-0.91b isimli dosyayı indirdikten sonra Gta ıv oyununu kurduğunuz yere o bölmeyi atmanız gereklidir. Gta ıv oyunun sorunlarına bu öneriler yararlı olacaktır. Fakat bu işlemler ile ilgili sorunlarınız hala devam ediyor ise mutlaka problemler hala devam ediyor demeden önce hatanın ismine tekrar göz atmanız gereklidir. Eğer cihazlarınızda ve sistemlerinizde başka sorunlar varsa sistemde olan hataların isimleri değişmesine neden olmaktadır. Verilen tüm işlemler kullanıcıların sorunlarına fayda olacaktır.