Amsterdam Turu

tarafından
774
Amsterdam Turu

İtalya’nın başkenti Roma’ya hazırladığımız Roma turu kapsamında birçok yeri geniş bir zaman diliminde gezip görme imkânınız bulunmaktadır. Paris turu ile muhteşem Eiffel Kulesini görecek ve dostlarınızla paylaşmak için birçok güzel fotoğraf çektirme imkânına ulaşacaksınız.

Gidiş konusunda genel şartlar dahilinde sizlerden istenecek çok fazla teferruat bulunmamaktadır. Yalnızca şirketimizin özellikle dikkat ettiği konu pasaportunuzun mutlaka güncel olması gerektiğidir. Aksi halde Amsterdam Turu gibi önemli turlara katılmanız engellenebilir.

 

Verdiğimiz hizmetler sadece ücrete dahil olanlarla sınırlı değildir. Ayrıca ücretini ödemek koşuluyla gittiğiniz ülkedeki özel etkinliklere katılabilirsiniz. Tur esnasında yapılacak olan müze girişlerini şirketimiz karşılamamaktadır. Onun haricinde ücretsiz rehber hizmeti sunmaktayız. Havalimanı, otel ve gidilecek yerlere ulaşım konuları tamamen şirketimize aittir.

 

Şehir konaklama vergileri, mesleki sorumluluk sigortası ve kdv şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Barcelona turu ile farklı bir coğrafyaya açılmak isteyen müşterilerimize çok iyi hizmetler sunulmaktadır. Oteller şirketimiz tarafından önceden ayarlanmakta ve kesinlikle yatak sıkıntısı çekilmemektedir. Yeme içme konusunda da oteller gereken hizmeti vermektedir.

 

Gittiğiniz ülkenin en iyi şekilde hafızalarınızda kalabilmesi için deneyimli rehberlerimiz eşliğinde gezmenizi sağlıyoruz. En ince detayları bile atlamadan sizlere aktaracak olan rehberlerimiz gerek yürüyerek gerekse üstü açık şehir turu otobüsleri ile sizleri gezdireceklerdir. Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti de tamamen şirketimizin verdiği hizmetler kapsamında yer almaktadır.

 

Şehir turları içerisinde düzenlenecek olan ekstra turlar gerekli katılımcı sayısına ulaşıldığı zaman yapılacaktır ve ekstra turların masrafı kişiye aittir. Çıkacağınız turlarda edindiğiniz arkadaşlıklar ile göreceğiniz muhteşem yerler ve edineceğiniz yurtdışı deneyimi sayesinde hayatınıza yepyeni bir ufuk açacaksınız.