KOMPLE YA DA PARSİYEL TAŞIMACIKLAR

tarafından
405
KOMPLE YA DA PARSİYEL TAŞIMACIKLAR

Giderek artan teknolojik imkanlar sayesinde sosyal yaşantımız içerisinde pek çok alanda konfor elde ediyoruz. Nakliyat alanında profesyonelleşen çalışmalar ise bireysel alanlarda olduğu kadar kurumsal alanlarda da firmalara çok önemli lojistik destekler oluşturmaktadır. Bu çalışmaların ilk ayağı Evden eve taşımacılık çalışmaları olmaktadır. Bu çalışmalar ile taşınma telaşı ortadan kalkıyor. Evinizi başka bir şehre ya da başka bir ülkeye taşırken hiçbir zorluk çekmeden istediğiniz adreslere eşyalarınız sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırılıyor.

Eşyaların battaniyelerle taşınması dönemi tamamen kapanmıştır. Paketleme malzemesi olarak artık hava kabarcıklı plastikler kullanılmakta ve hassas eşyalar için özel köpük malzemelere yer verilmektedir. Dar ve biçimsiz merdivenler asansörlü araç kullanımları ile sorun olmaktan çıkıyor. Eşyalarınızın bu tip alanlarda çizilmesi, yara alması hatta kırılması riskleri asansör araç kullanımları ile son bulunuyor. Sadece bireylere özel değil, farklı ölçeklerdeki işletmelere özel olarak sunulan yük taşıma hizmetleri de ticari hacmi ne kadar geniş olursa olsun karşılanabiliyor.

Genel olarak uluslararası nakliyat ihtiyaçları söz konusu olduğunda konteyner taşıma ön plana çıkıyor. Konteyner yapılar 20 ve 40 feet uzunluklarda farklı özelliklere sahip taşıma araçları olmaktadır. Yurt içi taşımaların yanı sıra uluslararası düzeyde proje bazlı taşıma hizmetleri de talep ediliyor. Depolama, paketleme gibi hizmetleri ile nakliye firmaları çalışmaları içerisindeki komple ya da parsiyel taşımacılıklarla eşya ve tük taşımacılıklarında taleplere göre çalışmalar sunulacaktır.