Kulis Mobilya Akıllı Ev Projesiyle Gündemde

tarafından
43
Kulis Mobilya Akıllı Ev Projesiyle Gündemde

Kulis Mobilya

 

Yaklaşık 10 yıldır alanında önemli hizmetler veren ve giriştiği tüm işlerde başarılı sonuçlar elde eden kulis mobilya artık akıllı ev projesiyle gündemde kendine yer buldu. Türk girişimci Metin Akdağ ile birlikte giriştiği tüm işlerde alnının akıyla çıkan kulis mobilya akıllı ev projesi ile de adından sıklıkla söz ettirecektir.

 

Kulis Mobilya Akıllı Ev Yapıyor

 

Akıllı ev teknolojisi insanlık için çok önemli buluşlardan biridir. Örneğin; eve gelmeden önce kombiyi yakıp ısıtıp kışın soğuğunda sıcacık bir eve girmek ya da bazen musluğu, elektriği açık unuttuğumuzu sanır koskoca yolu geri dönmek zorunda kalırız. Akıllı ev projesi sayesinde mobil cihazlardan bu kontrolü artık çok rahat yapabiliriz. Birçok alanda hizmet veren kulis mobilyanın Türk girişimcisi Metin Akdağ ile yine adından sıklıkla söz ettirecek bir proje ile piyasaya çıkıyor. Akıllı ev projesi sayesinde tatilde iken bile gözünüz evinizde olacak. Hizmet yelpazesi çok geniş olan kulis mobilya gerek inşaat gerek ise mobilya ve ev dekorasyon sektöründe önemli başarılar ile hem yurt içinde hem de yurt dışında adından övgü ile söz ettirmeyi başarmıştır.

 

Rusya’da temelini attığı 26 katlı otel, İtalya’da restore ettiği kilise işi ya da mobilya dizaynı ile alanında uzman kişiler ile pek çok hizmette bulunmaya devam ediyor. Kuruluşundan bugüne kadar hem en iyi işi yapmaya hem de yaptığı her işte kaliteyi insanlara hissettirmeye çalışmıştır. Gerek bireysel gerek ise kurumsal referanslar ile piyasada da güven duyulan bir firma olmaktadır. Kulis mobilya bir Türk girişimci olan Metin Akdağ ile birlikte daha pek çok yeni alanda önemli hizmetler vereceği bugün yaptığı işler ile kendini gösteriyor. En güzel iş işini iyi yapmaktır felsefesi ile bugünlere gelen kulis mobilya gelecekte de önemli başarıların mimarı olacaktır.