Makyaj Ürünleri

tarafından
403
Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri

Sizler için tasarladığımız ve satışa sunduğumuz makyaj ürünleri sitesi kozmelada yeni gelen ürünleri tanıtmak istiyoruz.

Pastel Metalik Göz Farı (Pastel Metallic Glow Eye Shadow)

Makyaj ürünleri arasından en çok tercih edilen palet olan, pastel metalik göz farı adı altında tanıttığımız bu ürün, sekiz renkli bir göz farı setidir. İçerdiği renklerle her zaman yumuşak, göz alıcı görünümler yaratmanıza olanak sağlar. Her rengi bir diğeri ile değişik kombinlerde karıştırın ve yüzlerce olağanüstü ton yakalayın. Makyaj ürünleri tescilli karışımları, renklerin göz farı formülü yardımı ile kendini yeniden oluşturmasına yardım eder. Sonuçta yoğun bir renk, kalıcılık, kadife, süet benzeri pürüzsüz bir berraklık gözlemlersiniz.

Gözenek Kapatıcı Makyaj Bazı (Paris Infaillible Pore Refining Primer)

Bu makyaj bazı, gözenekleri anında kapatır, cildinizde pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Cildinizi nemlendirerek, parlaklığını düzenler. Makyaj ürünleri arasında iftiharla sunduğumuz bu baz, gözenek ve ince kırışıkların görünümünü bulanıklaştırır. Yüzünüze makyaja hazır son bir kat ekler ve mükemmel bir tuval oluşturur. Cildiniz gün boyu taze ve nemli kalırken, makyajınız da daima taze ve canlı kalır.

Kaş Boyası Açık Kahverengi (Maybelline Brow Tatto Gel Light Brown)

‘’Doğal olarak uyandığımda kaşlarım böyleydi !’’ diyebilmeniz için makyaj ürünleri arasından bu formülü sizler için seçtik. Uygulama önerilerimiz aşağıdadır:

Formülü uyguladıktan sonra en az 20 dk. kurumaya bırakın. En iyi sonuç için 2 saat beklemenizi öneririz. Uzun süre dayanıklılık için 24 saat boyunca kaş temizleyici ürünler kullanmayın.  Nazik formülü ile kolayca soyabilirsiniz. Kaşın iç köşesinden dışına doğru çıkarmanızı öneririz. İstediğiniz kaş şeklini elde etmek için bir makyaj süngeri ya da bir pamuğu nemlendirerek hala ıslak iken, kaşınıza uygun şekli verip, aşırı ve istenmeyen jeli kaldırmanızı öneririz. Ürün hem kaş kıllarını, hem cildinizi renklendirme özelliğinde olduğu için jeli hassas bir şekilde sadece kaş bölgesine uygulamanızı tavsiye ederiz.  Ürünümüz 3 gün dayanmak üzere tasarlanmıştır. Daha çabuk çıkması için ilk 24 saat içinde kaş temizleyici ile silin. Üzerinizdeki kumaş ile temas ettiğinde derhal giysinizi kullanma talimatına göre yıkayınız.

Sitemizdeki  https://www.kozmela.com/makyaj sizler için özenle derlendi ve kullanımınıza sunuldu.