Tercüme Yaptırmak İstiyorsanız Bizi Tercih Etmelisiniz

tarafından
850
Tercüme Yaptırmak İstiyorsanız Bizi Tercih Etmelisiniz

Dil bilmek güzel bir şeydir ancak çoğumuzun ya maddi durumu olmadığı için ya da zamanı olmadığı için dil öğrenmeleri pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle de hele ki iş ortamlarında çok zorlanılabilir. Ama dil öğrenmenin faydalarına kısaca göz atarsak sizler de kısıtlı bir vaktiniz de olsa dilin önemini daha iyi anlayabilir ve ona göre çalışmalarınız sürdürebilirsiniz. Dil bilmek hem beyinsel gelişim için hem de kültürel açıdan oldukça yararlı bir durumdur. Bunu unutmamalısınız.

Peki diyelim ki bir şirketiniz var. Oraya yerli ya da yabancı birçok müşteriniz gelmektedir. Bu nedenle yabancı bir dil bilmediğiniz de yabancı kişiler ile iletişiminiz hem zor bir durum halini alacak hem de yabancı kişiler sizlerle anlaşamadıkları için sizler ile iş yapmaktan vazgeçebilirler. Böyle zamanlar da imdadınıza tercüme bürosu yetişmektedir.

Çevirilerim Nasıl Yapılır?

Çevrilmesini istediğiniz belgenin fotoğrafını ya da fotokopisini çeviri bürosu ister whatsapp yolu ile ister normal sms yolu ile ya da mail adresimizden mail yolu ile göndereceksiniz. Bizler de göndermiş olduğunuz belgeleri inceleyecek ve sizlere ona göre bir fiyat belirlemesi yapacağız.. Sizler de o ücret için anlaşmak istediğiniz de bizler tercümanlarımıza belgelerinizi tercüme ettireceğiz daha sonrasında tarafınıza vereceğimiz hesap numaralarımıza belirlenen ücretleri yatıracaksınız. Daha sonra tercüme işleminiz bittiğinde sizlere belgenizi çevirisi yapılmış bir şekilde teslim edeceğiz.

Güvenebilir Miyim?

Firmamız da çalışan tercümanlarımız en az 10 yıllık tecrübeli olup, dil uzmancılarımız tarafından çevrilecek olan belgeleriniz profesyonel yeminli, federasyon tarafından onaylı, sizler ile anlaşılan zaman diliminde teslim edilecek şekilde hazırlanır. Böylesine uzman ve profesyonel olan hizmetimiz için sizlerden öyle yüksek ücretler de talep etmiyoruz. Bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlar talep ediyoruz. Çünkü bizim için önemli olan işimizi iyi ve kaliteli bir şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Nasıl Ulaşacaksınız?

Çeviri bürosu olan firmamıza ulaşmanız için yapmanız gereken şey firmamıza ait olan internet sitemize girmek orada incelemeler de bulunmak, iletişim numaralarımızdan bizlere mail atabilir ya da arayarak ulaşıp kafanıza takılan sorulara yanıtlar bulmak kesin fiyat belirlemeleri yapmaktır.

Adresimiz: İcadiye Mh. Türkan Hatun Sk. No: 17/B 34674 Üsküdar-İstanbul

E-mail: cem@cemtercume.com

Web Adresi: http://www.cemtercume.com/