Uzun Ömürlü Kombi İçin

tarafından
457
Uzun Ömürlü Kombi İçin

 

Kombi; kış aylarında ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamaya yönelik kolay kullanım rahatlığı ile büyük bir kitle tarafından tercih edilmekte olan sistem olmaktadır. Kombi kullanımının rahat ve pratik olmasının devamlılığı için ise belli kullanım dönemlerinde bakım ve kontrole ihtiyaç duymakta bu aşamada ise kombi servisi seçimi büyük bir öneme sahip olmaktadır.

 

Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti başlığı altında ve müşteri mağduriyetinin önüne geçerek çalışmakta olan kombibakım.org her marka ve modele ait olan kombi sistemleri için gerekli duyulan tüm parça değişimi, bakım ve kombi temizliği garanti altında ve en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 

           Kombi bakımı içerisinde yer almakta olan toz ve filtre temizliği, tesisat suyu kontrolü ve gerekli durumlarda boşaltımı, gaz kaçağının olup olmamasının kontrolü ve kullanım güvenliğinin sağlanması, basıncın kontrol edilmesi ve motorun temizlenmesi işlemleri işinde deneyimli olan ve özenli çalışmalar yürütmekte olan ekip tarafından yapılmaktadır. Müşteri bilgisi dahilinde yapılmakta olan her işlem sonucunda kombi daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için teslim edilmektedir.