Araç Takip Sistemi

tarafından
714
Araç Takip Sistemi

Bir firma çok mu araca sahip? Hepsinin kontrolünü sağlamakta güçlük mü geçiyor. Ya da tek tek ilgilenmek zor mu geliyor? Bunların hepsinin tek bir çözüme kavuşturan firmamız araç takip cihazı ile firmaların işlerini kolaylaştırarak, araçlarını bir tuşa basarak kontrol etmeleri sağlanmıştır. Son sistem araçların olduğu bir firmada, araç takip sisteminin olması demek işlerin programının aksamadan devam edeceği anlamına gelir. Bu da firmalar için hem zaman hem de maliyet tasarrufu demektir.

Peki ne işe yarar bu araç takip sistemi; ilk olarak aracınızı çalınmaya karşı güvende olmasını sağlar. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde aracınızı takip edebilir yerini görebilirsiniz. Bir başka özelliğinden bahsedecek olursak rota belirleyebilme özelliğine sahiptir. Yani gideceğiniz güzergâhı belirleyerek en kolay şekilde size yol belirleyebilir. Bir şirkete ait araç kullanıyorsanız araca belirli bir hız limiti koyma özelliği bulunan bu sistemde hız limitini aşmayı engeller ve trafikte hız problemini ortadan kaldırmaktadır. Başka bir avantajından bahsedecek olursak raporlama özelliği bulunan bu sistemin 10 yıl sonrada olsa sistem belleğine kaydedilmiş olan bilgilere ulaşma imkânı sunmaktadır. Özellikle firmaların işine yarayan bu sistem ile araçlarını güvenle koruyabilmektedirler. Kişisel olarak günümüzde yeni yeni yaygınlaşan bu sistem donanımlı uzman ekiplerce yapılır.

Araç Takip Sistemi almak istiyorsanız Online web sayfamızda bulunan iletişim kanalındaki telefon numaramızı arayarak hem cihaz hakkında bili alabilir hem de siparişinizi verebilirsiniz.

Kaynak : http://www.aromil.com