Bu Telefonu Alamazsınız

tarafından
1611
Bu Telefonu Alamazsınız

 

Samsung’un Android tabanlı çalışan  kapaklı akıllı telefonu onaylandı. Ancak kötü haber, telefon yalnızca Çin’de satışa sunulacak.
Samsung’un günlerdir kapaklı telefon modeliyle (W2017) ilgili özelliklere dair bir takım bilgilere rastlıyorduk. Telefon sonunda Çin tarafından teyit edildi. Samsung, yüksek özellikler barındıran Veyron kod adlı telefonu piyasaya sürecek. Ancak telefon yalnızca Çin’de satışa sunulacak. Neden böyle kararın alındığına dair resmi bir açıklama henüz yok. En fazla tahmin yapabiliriz. Artık büyük ekranlı telefonlara olan alışkanlıklardan sonra kapaklı telefonlara rağbetin ne olabileceği kestirilemediği için ilk etapta Çin pazarı pilot olarak seçilmiş olabilir.

SamMobile’ın ulaştığı bilgilere göre W2017, komple metal gövdeden oluşmakta. 4.2 inç HD Super AMOLED ekrana sahip bulunan modelde işlemci olarak Snapdragon 820 seçilmiş. Bellek kısmında da 4 GB RAM ile birlikte  64 GB dahili hafızanın bulunduğunu görüyoruz. 13/5 MP çözünürlüklere sahip arka ve ön kameranın mevcut olduğu telefonda W2017’nin bataryası ise 3000mAh gücünde..

Samsung, şu ana kadar telefonu resmi olarak duyurmadı. Ancak bunu çok yakında gerçekleştireceklerini umuyoruz. Yine SamMobile’a göre W2017 modeli 3000 dolar gibi bir fiyatla piyasaya gelecek..