Çatı Penceresi Uygulaması

tarafından
2569
Çatı Penceresi Uygulaması

Uygun fiyatlı ürünleri ile çatı penceresi uygulaması gerçekleştiren firmamız, ürün garantili hizmet sunmaktadır. Alışılagelmiş çatı görüntüsünün aksine evinizin daha şık ve modern görünmesi için çatı penceresi kullanabilirsiniz.

 

Evinizin daha ferah ve aydınlık görünmesine de olanak sağlayan çatı penceresi modelleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Çatı penceresi konusunda sektörün ileri gelen firması, pencerenin montaj kısmını da üstlenmektedir. 2 yıl montaj garantisi sunan firmamız, seçtiğiniz pencerenin montajını kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Çatı penceresinin montajı konusunda tecrübeli ve uzman bir ekip, çatı penceresi montajı yaparken dikkat edilmesi gereken önemli noktalara göre pencereyi çatıya yerleştirmektedir.

 

Çatı penceresi konusunda hizmet veren firmamız bünyesinde birçok farklı modelde pencere çeşidi bulunmaktadır. Balio ahşap çatı pencereleri, Çatıpen lake beyaz çatı pencereleri, çatı çıkış kapakları, Dolle çatı merdivenleri ve perde-gölgelik teleskopik çubuk firmamız ürünleri arasında yerini almaktadır. Çatı modellerinin tümü altı farklı boyutta üretilmiştir. Bu boyutlar arasından size en uygun olan boyut seçilerek, çatınızın montajı gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda pencerelerin dışlarında bulunan tüm kısımlar alüminyum etek ile kaplanmıştır. Bu da pencerenin hava koşullarından etkilenmesini engellemektedir.

 

Pivot açılımı mevcut olan pencereler, bu özelliği sayesinde kolaylıkla temizlenebilmektedir. Açma kapama kolları da mevcut olan pencerelerin camları, soğuk ve sıcak havalara karşı korucuyu olmasına adına yalıtımlı ve çift taraflı olarak üretilmiştir. Ayrıca isteğe göre pencerelere etek kısmı da eklenmektedir. Camların ve pencerelerin özelliklerini daha yakından görmek için, Autocad çizimlerini http://www.catipenceresi.net/adresinden temin edebilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Pencereler dışında firmamız ürünleri arasında teleskopik çubuk da bulunmaktadır. Teleskopik çubuk sayesinde yüksekte bulunan çatılarınızın pencerelerini kolay ve pratik bir şekilden kontrol altında tutabilirsiniz. Yine yüksekte bulunan pencerelerinize erişebilmek adına üretilen diğer bir pratik ürün, çatı merdivenidir. Çatı merdivenleri ile hem mekana daha modern bir hava katabilir hem de çatı pencerenize ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz.

 

Birçok farklı modelde üretilen çatı merdivenlerini, mekanın dekorasyonunuza uygun bir modeli tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Çatı penceresi aksesuarı olarak kullanabileceğiniz perde ve gölgelikler de firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Ürün fiyatlarını öğrenmek, soru ve sorunlarınızı iletmek için iletişim numaramızı kullanabilirsiniz.