Doç. Dr. Şervan Gökhan’ın Kitabı Çıktı

tarafından
2992
Doç. Dr. Şervan Gökhan’ın Kitabı Çıktı

Hızla büyüyen ülkemizin hızla gelişen hastanelerinin acil servis yönetiminin daha kolay yapılabilmesi için acil servis yönetim kitabını Türkçeye çevirmek için yoğun bir çalışma giren Doç. Dr. Şervan Gökhan. Çeviri editörlüğünü üstlendiği kitabını çevirisini ve baskısını bitirerek Türk tıpçılarına armağan ederek acil servis yönetiminin daha kaliteli ve güvenli yapılması için altın bilgiler içeriyor.

Doç. Dr. Şervan Gökhan baş çeviri editölüğünü üstlendiği acil servis yönetimi kitabında: Prof. Dr. Sadık Girişgin, Prof. Dr. Cahfer Güloğlu, Prof. Dr. Cuma Yıldırım, Doç. Dr. Haldun Akoğlu, Doç. Dr. Nurettin Özgür Doğan, Doç. Dr. Zerrin Defne Dündar, Doç. Dr. Bülent Erbil, Doç. Dr. Mehmet Ergin, Doç. Dr. Mehmet Akif Karamercan, Doç. Dr. Murat Orak, Doç. Dr. Ayhan Özhasekenler, Doç. Dr. Mehmet Üstündağ, Yrd. Doç. Dr. Güven Bektemür, Yrd. Doç. Dr. Fatih Tanrıverdi, Uzm. Dr. Tuğba Atmaca Temrel ve Dr. İsmail Erkan Aydın’ın Kitabın bölüm editörlüklerini üstlendikleri kitap toplam 12 bölümden uluşuyor.

Kitap hakkında detaylı bilgiye acil servis yönetimi kitabı baş editörü Doç. Dr. ŞervanGökhan’ın web sitesi olan http://www.servangokhan.com/ takip edebilirsiniz.