İnstagram indirip kurmak için artık ne bekliyorsunuz ?

tarafından
1088
İnstagram indirip kurmak için artık ne bekliyorsunuz ?

Sosyal medya araçları içinde paylaşım yapılabilen uygulamalar arasında zaman içerisinde değişimlere ve yeniliklere en açık olan uygulama Instagram olmuştur. Bu özelliği sayesinde çok kısa bir süre içinde 500 milyonluk kullanıcı sayısının üzerine çıkmayı başarmış olan Instagram uygulaması, bu uygulamayı indirmek için yeterli özelliklere sahip olan bir cihazı elinde bulunduran hemen hemen herkes tarafından kullanılan bir uygulamadır. Çok kolay bir şekilde fotoğraf ve video paylaşılabilmesinin yanı sıra kullanım kolaylığı açısından da en avantajlı uygulamaların başında gelen İnstagram son birkaç aylık süre içinde yaptığı yeniliklerle adından daha çok söz ettiren bir mobil uygulama haline geldi.

İlk olarak logosunda ve kullandığı tema çizgileri ile renklerinde değişikliğe giden Instagram uygulaması bu tip fiziksel değişimlerin yanı sıra kullanıcıların daha iyi bir deneyim sağlayabilmesi adına da çeşitli yenilikler yapmaktadır. Bunlar arasında son zamanlarda en dikkat çeken değişiklik ise Instagram tarafından geliştirilmiş olan Story özelliği oldu. Bu özellik sayesinde kullanıcıların çektiği video ve fotoğraflar sadece 24 saat içerisinde diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilmekte ve bu süreden sonra hiçbir yere kaydolmadan tamamen silinebilmektedir. Böylece günlük hayat içinden yapılan paylaşımlarda en aktif ve en canlı şekilde kullanıcılar takipçilerine kendi tarzlarını yansıtma fırsatı buluyorlar. Normalde yapılan video ve fotoğraf paylaşımlarında olduğu gibi bu Story özelliği içinde de fotoğrafların üzerine metinler yazabilme gibi çok çeşitli araçların kullanılması da mümkün olmaktadır. uygulama hakkında daha geniş bilgi www.instagramindir.org adresinde mevcut.

Instagram uygulamanın kendisinin hali hazırda sahip olduğu özelliklere yenilerini eklemeyi de ihmal etmiyor. Kullanıcıların sitemizde de bulunan Layout from Instagram ya da Boomerang from Instagram uygulamalarını indirerek Instagram hesaplarını daha etkili hale getirebilmeleri mümkün oluyor. Çok sayıda fotoğrafın bir görselde birleşmesini sağlayan Layout fotoğrafların dağınık bir şekilde dururken toplanmasını sağlayarak kullanıcıların hesaplarına ayrı bir hava verilmesine olanak sağlar. Bunun yanı sıra Boomerang uygulaması ise kısa süreli videoların çekilerek bunların ileri ve geri sarılmasından oluşan eğlenceli görüntülerin üretilebildiği bir uygulama olmaktadır. Instagram’ın bütün fırsatlarından yararlanmak ve kendinizi görsel olarak ifade etmek isterseniz Android için Instagram ve iOS için ınstagram indirin ve tüm bunları ücretsiz deneyin.