iPhone 7’nin tasarımı nasıl olacak? Kamerası ile ilgili bilgiler

tarafından
3520
iPhone 7’nin tasarımı nasıl olacak? Kamerası ile ilgili bilgiler

Sızıntı haberleriyle gündeme sıkça gelen Nowhereelse sitesi bu sefer iPhone 7’nin tasarımı hakkında bir görsel paylaştı.

Henüz Apple tafaından tanıtımı yapılmamış ve kısa süre içerisinde tanıtımının yapılması planlanmayan iPhone 7’nin tasarımı hakkında yeni bilgiler Fransız web sitesi Nowhereelse.fr tarafından iPhone 7’nin teknik çizimlerinin yer aldığı bir görsel paylaştı.

iphone-7-tasarimi

Nowhereelse.fr tarafından paylaşılan görsel incelendiğinde iPhone 7 hakkında bazı bilgilere ulaşılabiliyor. Paylaşılan görsel ışığında diğer iPhone modellerinden alıştığımız üst kısımdaki anten bantlarından alt kısmada eklenerek daha oval ve tasarım olarak göze hoş gelen bir yapıya sokulmuş. Ayrıca görselde dikkat çeken en önemli şey ise kulaklık girişinin yer almaması. Görsel ışığında kamera hakkında değerlindirme yapacak olursak kameraların yeri, iPhone 6 ve 6S’e oranla biraz daha sağ tarafa kaydırılmış.

Bu görseller iPhone 7 hakkında bilgi vermekle birlikte henüz tanıtımı yapılmadığından dolayı değişiklikler yapılması muhtemeldir.

iPhone 7’nin Tasarımında Hangi Değişiklikler Yapılacak