Meram Belediyesi Fatma Toru İle Güvende

tarafından
840
Meram Belediyesi Fatma Toru İle Güvende

Eğitime oldukça ehemmiyet veren Toru okullarla her zaman iletişimde ve sık sık ziyaret etmektedir. “Eğitimde Öncelik İnsan Olmaktır”. diyen başkan ilk buyruğun “Oku” olduğunu anımsadıyor ve ilk olarak merhamete ve insanlık duyguları daha sonra meslek sahibi olunabileceğini ifade ediyor. Sık sık çocuklarla bir arada olmaya önem veren Toru Kütüphaneler haftası etkinliğinde miniklere kitap armağan ederek okumaya teşvik edici sözlerini onlarla paylaşmıştır.

Sanat ve spora gösterdiği özeni medyada da görülebileceği gibi Konya Meram Belediye Başkanı bu alanlarla alakalı olan herkese parasal ve içsel, Meram Belediyesi olarak destekte bulunuyor.

Kariyeri

Mesleğini severek yapıyor olmanın başarının anahtarı olduğunu her fırsatta belirten Toru, dik duruşu ve sergilediği tavırlar ile Meram Belediyesi içerisinde kariyerine başlamış ve sağlam adımlarla ilerlemiştir. Belediye içerisinde Harita mühendisliği, belediye kontrol mühendisliği müdür yardımcılığı, harita emlak müdürlüğü görevlerini üstlenen Fatma Toru, encümen azalığı, uzlaşma komisyon azalığı gibi görevler ile beraber başarılarla dolu bürokratik hayatına giriş yapmıştır.