Xiaomi Mi Note 2 Çıktı-Bitti

tarafından
1763
Xiaomi Mi Note 2 Çıktı-Bitti

Mi Note 2 çıkar çıkmaz hemen tükendi.

merakla beklenen akıllı telefon modeli olan  Xiaomi Mi Note 2, ilk olarak Çin’de satışa sunuldu. İlk parti stokları sadece 50 saniye içinde bitti!

Xiaomi, başlangıç için çok fazla sayıda model üretmedi. Bu nedenle üretimi uzun vadeye yaymayı tercih ettiler. Buna rağmen, firmadan kaç tane  Mi Note 2 satışa çıktığına ilişkin bilgi gelmemesine rağmen  ilk ürünlerin sadece 50 saniye gibi inanılmaz kısa  bir sürede tükenmesi herkesin dikkatini çekti.

İkinci parti Mi Note 2 satışları için ise 8 Kasım 2016 tarihi açıklandı.

16-11/02/xiaomi-mi-note-2.jpg

Xiaomi ayrıca çerçevesiz modeli olan Mi Mix’in ilk (ve yine aynı şekilde kısa süreli) satışları da 4 Kasım’da gerçekleştirecek.  Ürünün her ne kadar Çin’in çıkıp çıkmayacağı şimdilik bilinmese de, internet üzerinde çeşitli alışveriş siteleri daha şimdiden Mi Note 2 ve Mi Mix modellerinin ‘global’ sürümleri için ön siparişlerini  almaya başladılar.

Çin’de 515 dolar etiketiyle sayışa sunulan  Mi Note 2’de Snapdragon 821 işlemci, 6 GB RAM,128 GB hafıza alanı ile global LTE bulunuyor. Mi Mix ise 6 GB RAM – 256 GB ve 4 GB RAM – 128 GB hafıza hafıza çeşitleriyle satılacak. İnternet üzerinden yeni model  Xiaomi telefonlarını alanların ürün teslimatları da 15 Aralık tarihinde başlıyor.