ASSASSİN’S CREED – Uyarlama

tarafından
1066
ASSASSİN’S CREED – Uyarlama

Dünyada oldukça ilgi uyandıran ve yüz milyonlarca kişi tarafından oynanan bir bilgisayar oyunundan beyaz perdeye uyarlanan filmin vizyona girmesi tutkunları tarafından merakla beklenmektedir. Henüz vizyona girmeyen film yorumları şimdiden sosyal medyada yankı uyandırmakta ve film ile ilgili beklentileri arttırmaktadır.

Bilgisayar oyununun gerçekte yaşanan olaylar üzerinden kurgulandığı gerçeği birçok kişi tarafından kabul görmektedir. Film tavsiyeleri edilmesinde de en çok bu gerçek ilgi uyandırmaktadır. Filmin bu beklentileri karşılaması için başarılı bir ekiple işe başladığı ve güçlü bir oyuncu kadrosu seçiminde bulunduğu vizyona girmeden konuşulmaktadır. Bu nedenle filmin vizyon tarihinde ülkemiz de de bir çok kişi tarafından merakla beklendiği bilinmektedir.

Günümüzde yeni bir trend oluşturan bu tarz yapımlar kurguları efektleri ve hikayeleri ile milyonlarca kişinin dikkatini çekmekte ve kendi fanlarını oluşturmaktadır. Oyun kadar ses getirir mi bilinmez ama film önerilerini dinleyip vizyon’da sinemalarda yerinizi şimdiden ayırın. Hikâyesine bakıldığında devam filmi bile beklenen yapım için şimdiden iyi seyirler dileriz.