Bize Olmaz Demeyin

tarafından
840
Bize Olmaz Demeyin

Geleceği birlikte yaşamak, paylaşmak, iyi günde, kötü günde bir arada olup zorlukları göğüslemek arzuları, birbirini seven çiftleri evliliğe götürür. Taraflar, aile bireyleri, dostlar, arkadaşlar huzurunda, nikâh defterine imzalarını atarak nikâh veya düğün salonundan güzel hayallerle, heyecanlarla çıkar. Nikâh sırasında memurlar çiftlere seçtikleri mal rejimini sormamakta, doğrudan yasal olan mal rejimi kayıtlara geçmektedir. Mal rejimi sözleşmesini çiftler evlilikten önce veya sonra yapabilmektedir.

 

Sizin De Başınıza Gelebilir

“Bize olmaz, bizim sevgimiz çok büyük” diyenler bile bir gün sevgileri bitebilmekte, soluğu mahkemede alabilmektedir. Heyecan hüküm sürerken çiftler, akıllarına daha önce hiç gelmese de, günün birinde kendilerini boşanma avukatı ararken bulabilirler. Tutkuyla birleşen ellerin bir gün ayrılabileceğini, sevginin yerini öfkenin, kinin alabileceğini hiç kimse düşünmek istemez. Eğer o noktaya gelinirse, aile birliği bozulduysa, çiftlerin bir boşanma avukatı ihtiyacı olacaktır.

 

Malların Bölüşülmesi

Bakırköy avukat, boşanacak çiftlerin her türlü hukuki işlemini zamanında ve sorunsuz halletmektedir. Boşanma tam olarak gerçekleştikten sonra mal rejimi kapsamında, edinilen mallar bölüşülecek, taraflar yollarına ayrı ayrı devam edeceklerdir.

 

http://guclusan.av.tr/