Erhan Kahvecioğlu Ve Otomotiv Sektörü

tarafından
656
Erhan Kahvecioğlu Ve Otomotiv Sektörü

Erhan Kahvecioğlu, otomotiv sektörünün en önde gelen Yenmak şirketinin dış ticaretin sorumlu olup Satış ve pazarlama müdürlüğünü yapmaktadır. Motor gömleği, motor yatakları ve burçları, motor subapları, kit set i piston pimi ve piston segmanı üreten bu firmanın tüm ihracatından sorumludur. Eğitimini Ankara Üniversitesinde tamamlayan Kahvecioğlu bu firmanın başarısını daha yükseğe çıkarmak için tüm tecrübesini kullanmıştır. Üniversitede politika bilimi bölümünü okuduktan sonra itibar yönetimi alanında çalışmalar yapmaya başlamıştır. Başarılarının bu kadar konuşulduğu Kahvecioğlu tüm bunların altından vazgeçmeden çabalayarak geldiğini söylemektedir. Ne kadar özverili olursanız o kadar başarının kapılarının açılacağını inanıyor.

Erhan Kahvecioğlu, şimdiye kadar sarf ettiği emeklerin karşılığını almış durumda ve çalıştığı kurumu lider olarak zirveye oturtmuş bulunmaktadır. Bunların temelinde de insan ilişkilerine verdiği önemden bahsediyor. Çalışanlara değer verildiği sürece onların ürettiği ürünlerin de daha kaliteli olduğunu savunuyor. Geldiği noktadan da bu savunduklarının doğruluğunu görmüş oluyoruz. Öyle ki o artık ülkenin en başarılı firmalarından birinin kilit adamı olarak çalışmaktadır. Yaptıkları ve daha yapacakları olan Kahvecioğlu inşalarla kurduğu ilişki sayesinde çözülemeyecek problem olmadığını belirtiyor. Problemler ortadan kalktığında da ortaya çıkan ürünlerin ne kadar güçlü olduğunu kanıtlıyor.

Erhan Kahvecioğlu, markalaşan firması alanında en güçlü parçaları üreterek daha da yaygınlaşma içerisindedir. Namı ülkemizin sınırlarını aşıp Fransa, İtalya gibi Avrupa ülkelerine ulaşmış durumda. Sadece Avrupa ülkeleri ile de sınırlı kalmayıp Ortadoğu ülkelerinde ihracat gerçekleştirmektedir. Böylesine bir başarıyla sektörde zirvede kalmak da yükselmek kadar önemli hale geliyor. Asıl önemli olanın bu kalitenin sürekliliği olduğunu vurgulamaktadır. Süreklilik saplamayan hiçbir olgu devamlılık arz etmez ve zamanla da kaybolarak ortadan kalkar anlayışını benimsemektedir. Yaygınlaşmak için tüm gücüyle çalışıp yapılanmayı yükseltmeyi amaçlamıştır. Yurt içinde yayılmasının yanı sıra yurt dışında da bütün hızıyla adından söz ettirmeye başlamıştır.16 yıldır verdiği emeğin karşılığını alarak başarısını tüm dünyaya kanıtlamıştır. Esas olanın müşteri memnuniyetine verdiği değerle başarının paralel olduğunu göstermiştir. Günümüze kadar gelebilmesiyle bunun doğruluğunu bizlere ispatlamış bulunuyor.