Xiaomi Mi Band 2 İle Gün İçinde Gelişen Aktivitelerin Farkına Varın

tarafından
5574
Xiaomi Mi Band 2 İle Gün İçinde Gelişen Aktivitelerin Farkına Varın

Xiaomi’nin oldukça ilgi gören cihazı Mi Band 2 resmiyete kavuşmasıyla birlikte ürün üreticisi firmanın giyilebilir cihaz alanında yaptığı büyük sıçramalardan birisi olmuştu.

Kullanım süresini çok kısıtlatmamak için 0.42 inç boyutundaki OLED ekran dokunmatik değil. Ama parmak lekelerini önleyen bir kaplama ve çizilmelere karşı dayanıklılık gibi çok kullanışlı bir özelliği mevcut. Fitness ve nabız değerlerini takip edebilmek için  yerleştirilmiş ekranın altındaki buton ile gerekli geçişler yapılabiliyor. Sadece 7 gram olan bileklik, nabız ölçümünü ve atılan adımları daha akıcı bir şekilde analiz yapabiliyor.

IP67  suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan cihazın 1 metreye kadar suyun altında 30 dakika kullanılabilmektedir. Ayrıca Bluetooth 4.0 teknolojisini tercih edilmiş cihazda. Batarya olarak 70mAh kapasiteye sahip batarya kullanan cihaz, 20-30 gün gibi yüksek bir bekleme süresi vaat ediyor. Gelen aramaları, SMS’leri ikonlar sayesinde cihazda görebilmeniz mümkün. Bunlarla beraber 2 farklı titreşimli uyarı modu da bulunmaktadır. 3 farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkacak olan bilekliğin fiyatı ise 22$ seviyesinde bulunuyor.