iPhone Zil Sesi Değiştirmek Çok Basit!

tarafından
1242
iPhone Zil Sesi Değiştirmek Çok Basit!

İphone Telefonların Apple Markasının Satış Politikaları Gereği Zil Sesi Atama İşlemleri Malesef Zor Bir Süreç. Fakat Bunu Bir Şekilde Kolaylaştırmak Mümkün

 

Üretildiği ve satışa sunulduğu ilk andan itibaren satış rekorları kıran ve dünyada yüz milyonlarca kullanıcısı bulunan İphone, kullanıcıların iPhone Zil Sesi talepleri ve şikayetleri ile karşılaşmasına rağmen bu katı tutumundan vazgeçmiyor. Satış politikasında belirlediği kurallar uyarınca, cihazlarına zarar gelme ihtimaline karşılık böyle bir durumun ortaya çıkmış olması aslında kullanıcıların menfaatine olmuş olsa da, diğer telefonlarda olan ve kişilerin tercihleri uyarınca telefonlarına zil veya şarkı sesi atamalarının İphone cihazlarda olmaması oldukça can sıkıcı bir sorun olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bazı uygulamalar ve sistemlerde yapılan küçük değişiklikler ile İphone cihazlarımıza zil sesi aktarmak mümkün olsa da bu uzun ve zahmetli bir uğraş sonucu gerçekleşiyor. Diğer telefonlarda bu süre saniyeler ile ölçülürken, iPhone marka cihazlarda bu işlemin gerçekleştirilmesi uzun zamanlar alıyor. İndirme ve Blog sitelerinde bu şikayetler üzeri oluşturulan iPhone Zil Sesi uygulamaları ile bu işlemi gerçekleştirmek mümkün fakat bazı zil seslerinin oluşturulması ve indirilmesi ise belirli bir ücret karşılığı gerçekleştirilmekte.