Instagram’da kimlerin tekrardan takip etmeye başladığını nasıl öğrenirim?

tarafından
1792
Instagram’da kimlerin tekrardan takip etmeye başladığını nasıl öğrenirim?

Resim ve video gibi paylaşımların ücretsiz olarak yapılabildiği Instagram artık kullanıcılarına bir yenilik daha sağlamaktadır. Bu yenilik sayesinde Instagram’daki takipçilerinizin sayısını öğrenebilir ve takipçilerinizin hangilerinin sizleri yeni takip etmeye başladığını ve hangilerinin de sizleri tekrardan takip etmeye başladığını görebilirsiniz.

Instagram’da kimlerin tekrardan sizi takip ettiğini öğrenmek için yapmanız gererken oldukça basit olan tek şey Android markete girerek aşağıdaki bilgilerin yardımıyla bu linkler de bulunan programlardan herhangi   birini android özelliklere sahip telefonunuza İndirmeniz olacaktır. Özellikleri birbirine yakın olmakla birlikte  her ikisini de İndirdiğiniz takdirde Instagram’da kimlerin sizi tekrardan takip ettiğini rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu linkler şu şekildedir:

İnstafollowers Followers for instagram

Programlar sayesinde aramaları daha dar kapsamlı olarak da gerçekleştirebilirsiniz.  Bu programları kullanarak takipçilerinizin sayısını ve sizi takip etmeyi bırakanları kimler olduğunu ya da sizi tekrardan kimlerin takip etmeye başladığını rahat bir şekilde görebilirsiniz. Artık Instagram kullanıcıları indirdikleri program yolu ile Instagram hesaplarında girmeden telefonlarından ya da bilgisayarlarından takipçilerine kontrol edebilecektir.