Android En İyi 5 Bilim Kurgu Oyunu

tarafından
4362
Android En İyi 5 Bilim Kurgu Oyunu

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 bilim kurgu oyunu seçtik.

Bilim kurgu oyunu oynamak istediğiniz bu akıllı telefonların yüzyıllar öncesinde bilim kurgu kategorisinde olduğunu ve çok ütopik bir düşünce olduğu tartışılmaz bir gerçek. Bilim kurgu’nun teknolojinin gelişmesinde harika bir araç olduğu bu örnektende anlayabiliriz.

Geleceği hayal etmek nasıl bir fikir? Hayal ettiğiniz şeyin yüzyıllar sonrasında gerçekleşeceği fikri çok cazip geliyor değil mi?

LeTekno yazar ekibi olarak gelecek zamanda geçen en iyi 5 android bilim kurgu oyununun listesini yaptık.


1. Anomaly 2

Anomaly 2, 11 bit studios tarafından geliştirilen bir strateji oyunudur. Gelecekte olabilecek uzaylı saldırısını konu edinen bu oyunda uzaylıların kulelerini yok etmek için uğraşıyoruz.

Google Play ile Yükle


2. Star Wars™: Galaxy of Heroes

Star Wars, Electronic Arts tarafından geliştirilen bir RPG oyunudur. Star Wars filminin hayranları tarafından merakla beklediği bu oyunda film ile özdeşleşmiş karakterler bulunuyor, güçlü bir takım kurarak karanlık güçlerle savaşmanız gerekiyor.

Google Play ile Yükle

3. Epoch.2

Epoch 2, Uppercut Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunudur. Gelecekte olabilecek bir olayı hikaye edinen bu oyunda bir robotu canlandırıyoruz. Oyundaki amacımız Epoch ile birlikte Prenses Amelia’ya ulaşmak olacak.

Google Play ile yükle


4. Galaxy on Fire 2™ HD

Galaxy on Fire 2, Deep Silver tarafından geliştirilen arcade oyunudur.  Bu oyun sizden uzaylılar tarafından ele geçirilen dünyayı uzaylılardan kurtarmanızı istiyor.

Google Play ile Yükle


5. Xenowerk

Xenowerk, Pixelbite tarafından geliştirilen aksiyon oyunudur. İnsanların amacını aşmış deneylerin sonucunda radoaktif sızıntıların olduğu dünya mutant canlılar tarafından istila ediliyor oyunda sizden istilaya uğraşmış dünyayı kurtarmanızı istiyor.

Google Play ile Yükle