Android En İyi 5 Menajerlik Oyunu

tarafından
29231
Android En İyi 5 Menajerlik Oyunu

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 menajerlik oyununu seçtik.

Çok iyi bir futbol, basketbolbeyzbol veya motosiklet severseniz mutlaka bu spor dallarının menajerlik oyunlarına ilgi duyuyor olmalısınız. Bu listede Google Play Store’da şuana kadar yayınlanan en iyi 5 menajerlik oyununu seçtik. Listede sadece futbol menajerlik oyunu değil birçok spor dalındaki menajerlik oyunlarına yer verdik.


1.Top Eleven – Futbol Menajeri

Top Eleven, Nordeus tarafından geliştirilen futbol menajerlik oyunudur. 200 milyon’dan fazla gerçek oyuncuya sahip bu oyunda gerçek bir menajerlik deneyimi yaşayacaksınız. Çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ile aynı ligde yer alabilir veya birçok ülkeden kullanının katıldığı ligde şampiyonluk mücadelesi verebilirsiniz.

Google Play ile Yükle

1a- Fantasy Manager Fotball 2016

Real Madrid’den tutun Fenerbahçe’ye kadar istediğiniz takımı yönetebileceğiniz bu oyunda fanstasy takımınızı kurabilirsiniz. Listede bulunması gereken bir oyun ama listede daha fazla futbol menajerlik oyununa yer vermemek için ek bir sıraya koydum bu oyunu.

Google Play ile Yükle

2.Football Manager Mobile 2016

Football Manager Mobile 2016, Sega tarafından geliştirilen futbol menajer oyunudur. Bu oyun masaüstü’nde en çok oynanan menajerlik oyunu olan Football Manager 2016’nın mobil versiyonudur. Masaüstü versiyonunda Türkçe dil desteği bulunmasına rağmen mobil versiyonunda Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Ayrıca oyunun satış fiyatı 23.99TL‘dir.

Google Play ile Satın Al

3.NBA General Manager 2016

Nba General Manager, From The Bench tarafından geliştirilen basketbol menajer oyunudur. Kendinizi herhangi bir NBA takımını yöneten menajer olarak bulacağınız bu oyunda gerçek nba takımlarını yönetebilir, yönettiğiniz takımlara NBA yıldızlarını transfer edebilirsiniz.

Google Play ile Yükle

4.MLB Manager 2016

mlbm_teaser2

MLB Manager 2016, OOTP Developments tarafından geliştirilen beyzbol menajerlik oyunudur. Çok fazla bilinmeyen bu oyun en iyi beyzbol menajerlik oyunlarından birisidir. Beyzbol takımının direktörü olarak şampiyonluk kovalamaya hazır mısın? Oyunun fiyatı 13.47 TL‘dir.

Google Play ile Satın Al

5.Motorsport Manager

Motorsport Manager, Christian West tarafından geliştirilen motosiklet menajerlik oyunudur. Motosiklet tutkunuysanız mutlaka denemeniz gereken oyunda kendi takımınızı oluşturun ve takımınıza 2 pilot dahil edin. Oyunun satış fiyatı 2.00 TL‘dir.

Google Play ile Satın Al

Haftanın Oyunu Motorsport Manager #13