Android için En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

tarafından
3314
Android için En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Android mobil işletim sistemi için en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulamalarını listeledik.

Instagram gibi sitelerin çoğalmasıyla ve popülerleşmesiyle insanlar kendi hayatlarını veya gezdikleri yerleri fotoğraflayarak başkalarıyla paylaşmaya başladı. Bu artış fotoğraflarlara efekt vb gibi eklemelerin yapılma ihtiyacını doğurdu. Bu ihtiyaç ile birlikte de mobil platformlar için fotoğraf düzenleme uygulamalarını popülerleşti ve çeşitliliği arttı.

Artan bu uygulama çeşitliği ile birlikte ihtiyacınız olan en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını listeledik. İşte Android telefonunuzu fotoğraf stüdyosuna çevirecek en iyi 5 uygulama..


1. Snapseed

android-en-iyi-5-fotograf-duzenleme-uygulamasi-snapseed-letekno

Birinci sırada Google tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde web versiyonu ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanan Snapseed yer alıyor.

Snapseed ile birlikte ihtiyacınız olacak tüm fotoğraf ayarlarını yapabilirsiniz.

Android ile Yükle

2. Adobe Photoshop Express

android-en-iyi-5-fotograf-duzenleme-uygulamasi-photshop-letekno

Adobe tarafından geliştirilen Adobe Photoshop Express listemizin ikincisi sırasında kendine yer buldu. Diğer adobe ürünleri gibi ücretli bir uygulama olmadığını başta söylemek gerekiyor. Ama tabikide ücretli versiyonuda mevcut. Tıpkı Snapseed gibi bu uygulamada da kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak bir araç çeşitliliğine sahip.

Android ile Yükle

3. Facetune

04-en-iyi-fotograf-duzenleme-uygulamalari-facetune

Lightricks tarafından geliştirilen Facetune uygulaması listemizin üçüncü sırasında kendine yer buldu. Eğer günde en az 1 kere selfie (öz çekim) çekiyorsanız bu uygulama tam sizlik.  Listeye ücretli bir uygulama koymak istemezdim ama uygulamaya haksızlık etmek istemedim. Bu uygulamaya 10 TL gibi bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Google Play ile Yükle

4. Vignette

foto-apps-vignette-01-w620

Weavr studios tarafından geliştirilen Vignette uygulaması listemizin dördüncü sırasında kendi yer buldu. Nostalji seviyorsanız bu uygulama tam sizlik. Bu uygulama aslında kamera uygulaması ve fotoğraf düzenleme uygulaması arasında kalmış ikisinin karışımı olan bir uygulama.

Google Play ile Yükle

5. Pixlr

foto-apps-pixlr-express-01-w620

Autodesc tarafından geliştirilen Pixlr uygulaması listemizin beşinci ve son sırasında kendine yer buldu.

Google Play ile Yükle