En iyi 5 Android Basketbol Oyunu

tarafından
12414
En iyi 5 Android Basketbol Oyunu

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 basketbol oyununu seçtik.

Google Play Store’da şimdiye kadar yayınlanmış en iyi 5 basketbol oyununu listeledik. Günümüzün en popüler sporlarından birisi olan basketbol oyunu mobil platformlarda da oldukça popüler. Bu popüleriteyi değerlendirmek isteyen oyun yapımcıları gerçekten çok başarılı oyunlar geliştirmişler. İşte Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 basketbol  oyunu.


1.Ketchapp Basketball

Listemizin birinci sırasını Ketchapp ekibi tarafından geliştirilen bir basketbol oyunudur. Ketchapp ekibinin geliştirdiği her oyun gibi Ketchapp Basketbol oyunuda türünün en kaliteli oyunu olmayı başardı.

Yükle

2.Real Basketball

Listemizin ikinci sırasınında Türk yapımcı Mobilecraft tarafından geliştirilen Real Basketball oyunu yer alıyor. Sokak basketbolunu konu edinen bu oyun 3 boyutlu grafiklere sahip ücretsiz bir oyundur.

Yükle

3.Basketball Stars

Listemizin üçüncü sırasında popüler oyun geliştiricisi olan Miniclip.com tarafından geliştirilen Basketball Stars oyunu yer alıyor. Basketball Stars gerçek zamanlı bir basketbol oyunudur.

Yükle

4.All-Star Basketball

Listemizin dördüncü sırasında Renown Entertainment tarafından geliştirilen All-Star Basketball, üç boyutlu basketbol oyunudur. Hem online hem de çevrimdışı oynayabileceğiniz bu oyunda Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır.

Yükle

5.BIG WIN Basketball

Listemizin beşinci ve son sırasında Hothead Games tarafından geliştirilen Big Win Basketball oyunu yer alıyor. Kendinizi oldukça sıra dışı bir turnuvanın içerisinde bulanacağınız bu oyunu oynamak ücretsiz.

Yükle