En iyi 5 Android Futbol Oyunu

tarafından
12942
En iyi 5 Android Futbol Oyunu

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 futbol oyununu seçtik.

Google Play Store’da şimdiye kadar yayınlanmış en iyi 5 futbol oyununu listeledik. Avrupa’nın en popüler sporlaru olan Futbol oyun camiasında da oldukça popüler durumda. Bu popülariteden yararlanmak isteyen oyun firmaları mobil platformlar için harika oyunlar geliştirmiş.

İşte en iyi 5 Android futbol oyunu;


1.Score Hero

Listemizin ilk sırasınnda Score! Hero var! Score Hero, spor oyunlarında başarılı işlere imza atan First Touch tarafından ios ve android için geliştirilen bir futbol oyunudur.

Yükle

2. FIFA 16 Ultimate

Listemizin ikinci sırasında efsane oyun FIFA 16 Ultimate yer alıyor. FIFA 16 Ultimate, EA Sports tarafından geliştirilen bir futbol oyunudur. Konsol kalitesindeki grafiğiyle öne çıkan FIFA 16 Ultimate 2016 yılına damga vuran futbol oyunlarının başında geliyor.

Yükle

3.Perfect Kick

Listemizin üçüncü sırasında Perfect Kick yer alıyor. Perfect Kick, iOS, Windows ve Android mobil işletim sistemleri için geliştirilmiş futbol daha doğrusu penaltı oyunudur.

Yükle

4.Online Kafa Topu

Listemizin dördüncü sırasını bir Türk yapımı olan Online Kafa Topu alıyor. Online Kafa Topu, İzmo Bilişim tarafından geliştirilen  bir futbol oyunudur.

Yükle

5.Striker Soccer London

Listemizin beşinci ve son sırasında Striker Soccer London isimli oyun yer alıyor. Striker Soccer London, U-Play Online tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilmiş futbol oyunudur.

Yükle