En iyi 5 Android Korku Oyunu

tarafından
4984
En iyi 5 Android Korku Oyunu

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 korku oyununu seçtik.

Google Play Store’da şimdiye kadar yayınlanmış en iyi korku oyunlarını listeledik. Korku, gerilim, heyecan sevenler için korku oyunlarının korku filmlerinden çok başka bir yeri vardır. Bunun sebebi korku filmlerinde tadacağınız gerilim, heyecan bir yere kadar olabilir çünkü filmlerde sadece izlemekle yetiniyorsunuz. Ama oyunlarda öyle değil korku oyunu oynamak cesaret gerektirir çünkü maceranın ana karakteri sizsiniz korkularınız ile yüzleşmeye hazır mısınız?


1.Slender Man: Rise Again

Dvloper tarafından geliştirilen Slenderman Rise Again oyunu türünün en kaliteli korku oyunlarından birisi. Oynanışı gayet basit olan bu oyun ile birlikte korku dolu maceraya hazır mısın?

Yükle

2.Mental Hospital III Lite

Serisinin 3. oyunu olan Mental Hospital III, Agaming+ tarafından geliştirilen bir korku oyunudur. Diğer serilerine göre korku seviyesini daha da arttıran geliştiriciler bu sefer gerçekten iyi bir iş ortaya çıkarmışlar. Mutlaka denemelisiniz.

Yükle

3.The School : White Day

Japon korku oyunlarının liderliğini üstlenen The School : White Day, Roigames tarafından geliştirilen bir korku oyunudur.Diğer rakiplerine oranla daha kaliteli grafik sunan bu oyunu android marketten 21.99 TL‘ye satın alabilirsiniz.

Yükle

4.Mahluk: Dark demon

Mahluk: Dark demon, Türk yapımcı Serkan Bakar tarafından geliştirilen bir korku oyunudur. 2d platform oyunu olan Mahluk’u denemenizi kesinlikle öneririm.

Yükle

5.Dead Trigger 2

Serisinin ikinci oyunu olan Dead Trigger 2 Madfinger Games tarafından geliştirilen bir korku oyunudur. İlk serisini milyonlarca kişi tarafından indirilen Dead Trigger’ın ikinci oyunuda çok güzel olmuş. Oyunun grafikleri neredeyse bilgisayar oyunu kalitesinde.

Yükle