En İyi 5 Android Launcher Uygulaması

tarafından
3796
En İyi 5 Android Launcher Uygulaması

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 launcher uygulamasını seçtik.

Android telefonunuzun arayüzünden, kilit ekranından sıkıldığınızda veya işlevselliği size yetmiyorsa imdadınıza launcher uygulamaları yetişiyor. Bu listede Google Play Store’da yayınlanmış en iyi 5 launcher uygulamasını bir araya getirdik.


1. Nova Launcher

nova-launcher-logo

Telefonunuzda veya tabletinizde kullanabileceğiniz bu launcher sayesinde android cihazınızı daha stabil ve kullanışlı hale getiriyor. Uygulamanın Prime versiyonuda bulunmakta 10 TL  ödeyerek bu versiyona geçiş yapabilirsiniz.

Google Play ile Yükle

2. Go Launcher

golauncher

Oldukça fazla widget ve araç özelliği bulunan bu launcher uygulaması sayesinde telefon veya tabletinizi hızlandırabilir, daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Google Play ile Yükle

3. Google Asistan Launcher

google-asistan-launcher

Google tarafından geliştirilen bu Launcher uygulaması sayesinde Android cihazınızı varsayılan görünümüne dönüştürebilirsiniz.

Google Play ile Yükle

4.Cheetah Launcher

unnamed

Tema çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan bu launcher sayesinde telefon veya tabletinizi kişiselleştirebilir, hızlandırabililir ve işlevselliğini arttırabilirsiniz.

Google Play ile Yükle

5. Hola Launcher

hola-launcher

Bu launcher’in içerisinde hava durumundan tutun kalp uygulamasına kadar her türlü özellik bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde telefonunuzu, tabletinizi kişiselleştirebilir, hızlandırabilirsiniz.

Google Play ile Yükle