En İyi 5 Android Yarış Oyunu

tarafından
4229
En İyi 5 Android Yarış Oyunu

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 yarış oyununu seçtik.

Google Play Store’da oyun seveler tarafından en çok beğenilen, en çok oynanan yarış oyunlarının listesini yaptık. Bu listede motorsiklet yarışından, uçak yarışından tutun araba yarışına kadar alt kategorilerde oyun mevcut.


1.Traffic Rider

Traffic Rider, Soner Kara tarafından geliştirilen motorsiklet yarış oyunudur. Akıllı telefonunuzda motor deneyimini hissetmek istiyorsanız aradığınız oyunu buldunuz.

Traffic Rider incelemesi #5.Hafta

Google Play ile Yükle

En iyiler listemizde aynı geliştiricinin birden fazla oyununa yer vermek istemediğimden dolayı Soner Kara’nın diğer oyununu listemizin 1.sine ek olarak ekledim. O oyunun ismi Traffic Racer, oyun hakkında detayları öğrenmek için tıklayın.


2.Asphalt 8: Airbone

Asphalt 8: Airbone, Gameloft tarafından geliştirlen araba yarış oyunudur. Google Play Store’da en çok oynanan yarış oyunlarının başını çeken Asphalt 8: Airbone gerçekçi grafiğiyle bilgisayar oyununu aratmayacak.

Google Play ile Yükle

3.Real Racing 3

Real Racing 3, bilgisayar oyunlarından tanıdığımız Electronik Arts tarafından geliştirilen araba yarış oyunudur. Gerçekçi ve muhteşem grafikleriyle gerçek yarış deneyimini yaşayacaksınız.

Google Play ile Yükle

Ayrıca geliştiricinin birçok farklı yarış oyunu Google Play Store’da yayınlanmıştır. Onlara göz atmak için tıklayın.


4.Red bull Air Race

Red bull Air Race, Red bull tarafından geliştirilen dünyanın iyi hava yarış oyunudur.

Google Play ile Yükle

5.Earn to Die 2

Earn to Die 2, Not  dopper tarafından geliştirilen hayatta kalma uğraşı vereceğiniz harika bir yarış oyunudur. Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın!

Google Play ile Yükle