En iyi 5 Android Zeka Oyunu

tarafından
8620
En iyi 5 Android Zeka Oyunu

Şimdiye kadar Google Play Store’da yayınlanan en iyi 5 zeka oyununu seçtik.

Google Play Store’da şimdiye kadar yayınlanmış en iyi zeka oyunlarını listeledik. Listemizde çeşitli zeka becerilerine dayanan oyunlar yer almakta.


1.Paperama

iOS ve Android platformları için geliştirilmiş bu oyunda  dikdörtgen şeklindeki kağıdı oyunun belirlediği alana kadar, yine oyunun belirlediği hamle sayısına kaar katlamanız istenmekte. Oyunun başlangıcında seviyelerini kolayca geçebilirsiniz ama ilerleyen seviyelerde işiniz çok zor olacak.

Yükle

2.Pokemon Shuffle

Go-Global---Pokemon-Shuffle-Mobile

Google Play Store’da 2016 yılının en iyi küresel uygulaması seçilen Pokemon Shuffle gerçekten harika bir bulmaca oyunu. Pokemon serilerine ilgi duyan herkesin oynaması gereken bir oyun.


3.∞ Infinity Loop

Android ve iOS için geliştirilen bu oyun, kullanıcılarından seviyeleri geçmek için yaratacılığınızı zorlamalarını istiyor çünkü seviye arttıkça istenen şekiller çok zorlaşıyor. Oyunda yapmanız istenen verilen parçaları birbiriyle birleştirerek bir şekil yaratmak.

Yükle

4.Dooors

Android ve iOS için geliştirilen bu oyun size beyin jimnastiği yapmanıza olanak sağlıyor. Oyun sizi bir odanın içerisine hapsediyor ve odanın içerisinde bulunan ipuclarını kullanıp odadan kaçmanız isteniyor.

Yükle

5.Goop Escape 2

Android ve iOS için geliştirilen beyin jimnastiği oyunudur. Her yaştan ve milletten oyuncunun oynayabileceği bu oyun hayal dünyanızın sınırlarını zorlayacak.

Yükle

Listemizin sonuna geldik, liste hakkında görüş ve önerileriniz için yorum yapabilirsiniz.