Erhan Kahvecioğlu’nun Başarısının Sırrı

tarafından
6926
Erhan Kahvecioğlu’nun Başarısının Sırrı

Erhan Kahvecioğlu, 2000 yılından beri iş hayatında olmasının verdiği deneyimle YENMAK’ı daha ileriye taşımaktadır. Bulunduğu satış ve pazarlama müdürlüğü konumunu hak ederek firmanın satış ve pazarlama cirosunu arttırarak başarılarına başarı katan Erhan Kahvecioğlu birçok kişi tarafından da takdir edilmektedir. Bayilerinin şirket için ne kadar önemli olduğunun farkında olanlardan Erhan Kahvecioğlu bu fark ile bayileriyle sıklıkla toplantı yapmakta ve onların firmaya aidiyet duygularını geliştirmeye önem vermektedir. Kurulduğu günden bu yana yapılanmasının, kurumsallaşma sürekli istikrar en iyi sistem ve elemana yatırım üzerine gerçekleştiren YENMAK zaman içinde bu anlayışı destekler yatırımları gerçekleştirerek ülke genelinde ve ülke dışına markalaşmıştır. Üretim, kalite, satış ve satış sonrası destek hizmetleri ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemsemekle birlikte yurtiçi ve yurtdışındaki bayilerin her zaman problemsiz olarak hedeflerine ulaşmaktadır.

1965 yılında gömlek üretimine başlayan YENMAK ürün yelpazesi ve ürün kalitesini de aynı doğrultulu arttırarak dünya pazarında markalaşmayı hedeflemektedir. Erhan Kahvecioğlu satış politikaları ile üretimi çok eskilere dayanan motor gömleğindeki başarıyı tüm dünyaya duyurmayı hedeflenmektedir. 300 kalifiye personel eve iki ayrı fabrikasında son teknoloji ürünleri ve sistemleri kullanarak üretim faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir üretilen bu başarılı ürünler Erhan Kahvecioğlu sayesinde tüm dünyada adından söz ettirmektedir. Otomotiv yedek parçası sektörüne gömlek ve piston ile hizmet vermeye devam eden YENMAK takip eden zamanlarda 35 mm ile 150 mm ölçülerindeki benzinli ve dizel motorlar için üretilen pistonlar YENMAK markasıyla dünya pazarında ve Türkiye pazarında yerini almaktadır. Üretilen bu kaliteli ürünlerin dünya çapında tanıtılması ve ülke çapında satışının yapılması başarılı işadamı Erhan Kahvecioğlu’nun satış tekniklerini borçludur.

erhan-kahvecioglu-4

Erhan Kahvecioğlu ve YENMAK her zaman müşterilere önemseyerek yaptığı çalışmalarda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle üretilen bu kaliteli ürünlerde her daim müşteri odaklı çalışmayı İlke edinmek için elinden geleni yapan YENMAK sekman’ın motor içindeki önemini dikkate alarak segmanın pazarda iyi bir yer edilmesini sağlamıştır. Piston, gömlek ve segmanı birbirine uyumlu kalitede olmasının önemini bilerek bu üçünü bir arada paket olarak pazara sunmuştur.

http://www.konyahaberver.com/