2016’da en çok beklenen oyunlar

tarafından
1286
2016’da en çok beklenen oyunlar

Oyun sektörü ve teknolojisi akıl almaz ilerleyişini sürdürürken yeni oyunlarda çıkmaya devam ediyor bu yazımızda 2016’da çıkmasını beklenen iyi oyunların listesini yaptık.


  • Far Cry Primal

Far Cry Primal, Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon oyunudur. Mart 2016’da çıkması beklenen Far Cry Primal ile Ubisoft geliştiricileri bizleri taş devrine götürmeyi planlıyor.


  • Hitman (2016)

Listemizin ikinci sırasında efsane oyunlardan Hitman (2016) var. IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman, 11 Mart 2016 tarihinde satışa sunulacak. Geçmiş Hitman  oyunlarından çok daha fazla içerik sunması beklenen Hitman çıkmasıyla birlikte en çok satılanlar listesinin başını çekecek gibi duruyor.


  • Homefront: The Revolution

Deep Silver tarafından geliştirilen Homefront: The Revolution gelecekte görebileceğimiz bir senaryoyu konu alıyor. Homefront: The Revolution Konusu bakımından en çok beklenen oyun listemize girmeyi başardı. Oyunun çıkış tarihi ise 20 Mayıs 2016.


  • Uncharted 4: A Thief’s End

Ve listemizin son sırasında Uncharted 4: A Thief’s End (Bir Hırsızın Sonu) var. Naughty Dog tarafından geliştirilen oyunun konusu şöyle;

Oyunun çıkış tarihi 26 Nisan 2016.