Excalibur E800 oyuncuların karşısına çıkıyor

tarafından
1289
Excalibur E800 oyuncuların karşısına çıkıyor

Son dönemde Excalibur markasıyla oyunseverlerin dikkatini çeken Casper, geliştirdiği dizüstü modellerinden sonra şimdi de masaüstü oyuncu modelleriyle karşımızda olacak.

Excalibur E800, üst düzey donanıma sahip. Ayrıca  sıvı soğutma sistemi gibi özellikleriyle bir oyuncunun bilgisayardan beklediği tüm özelliklere rahatlıkla cevap veriyor. Bu yazımızda , Excalibur E800’ün  içeriğine yakından bakıyoruz.

Excalibur E800 özellikleri
İlk incelememize kasanın tasarımından başlayacağız. İncelemeye başladığımız kasa her iki tarafı cam bir tasarıma sahip, bu sayede kullanıcıların kasa içerisini görebilmesine imkanı doğuyor.

Kasanın içerisinde yer alan LED aydınlatmalar da, genel olarak tasarım yapısına olumlu etki eden en önemli faktörlerden biri durumunda. 7 farklı renk oluşturabilen LED aydınlatmalar, tek tuşla kullanıcılar tarafından rahatlıkla değiştirilebiliyor.

16-11/04/e800.png

Sıvı soğutma sistemi kullanan Casper E800 modelinde oyunseverler, kapalı veya açık sıvı soğutmayı tercih edebiliyor. Bu da sessiz ve verimli bir soğutma için oldukça ideal.

Donanım bileşenlerini incelediğimizde MSI Tomahawk Z170A anakartı üzerine kurulan sistemde Intel Core i7-6700K işlemci, 32 GB 2666 MHz DDR4 Balistix Elite RAM, 512 GB SSD, 2 TB HDD ve GeForce GTX 1080 ekran kartı bulunuyor.