Lord Of The Rings Çalışma Hatası

tarafından
3013
Lord Of The Rings Çalışma Hatası

Oyunlar hayatımızın olmazsa olmazı konumuna gelmiş durumda ve bu oyunların bozulması can sıkıcı olabilmektedir. Günümüzde popüler bir oyun olan yüzüklerin efendisi oyununda hata vermesi çok kötü bir durum. Eğer lord of the rings battle for middle earth 2 çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız ‘save’ dosyanız eksiktir ya da oyunu yasal olmadan indirmiş sinizdir bu yüzden ‘crack’inizde problem vardır. Ya da ‘options.ini’ dosyanızda bir problem vardır.Genel anlamda sorunlar bunlardan kaynaklanır. Bu anlamda aşağıdaki adımları takip ettiğiniz taktirde sorununuz büyük oranda hallolacaktır.

1 : Denetim masası‘ na girerek Klasör seçenekleri kısmına gelin. Burada bulunan Görünüm bölümünden Gizli dosya veya klasörler içerisinden Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster ; kısmını işaretleyip “Uygula” sonrasında ” Tamam” diyoruz.

Bu sayede gizli dosyalarımızın görünmesini sağlıyor..

 

2 : C:\Kullanıcılar\ Kullanıcı Adı klasörüne giriyoruz. Örnek ; C:\Kullanıcılar\Taner – Bu kısımda “AppData” klasörü karşınıza çıkar.

 

3 : Şimdi belli internet adreslerinde linki verilen “ options.ini ” dosyasını dizin adresi doğrultusunda – C:\Users \[ Kullanıcı Adınız ]\App Data\ Roaming \ My Battle for Middle-earth ( tm ) II ; içine kopyalayınız.

 

4 : Yine aynı klasör içinde boş bir maps isminde klasör oluşturduktan sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır. Böylelikle lord of the rings battle for middle earth 2 çalışmayı durdurdu hatasını çözmüş olmanız gerekir. Windows’ un farklı kategorilerinde farklı çözümler olabilir fakat genel anlamda hata çözüm adımları benzer şekil de ilerler.