Ankara Matbaacılık ve Hizmet Politikası

tarafından
529
Ankara Matbaacılık ve Hizmet Politikası

Ankara matbaa sektörünün en önde gelen firması olarak hizmet sunan ve amaçları doğrultusunda müşteri kitlesine en uygun reklam çalışmalarını zamanında yaparak teslim etmektir. Uzman kadrosuyla yolladığınız işleri baskı öncesine hazırlayarak, baskı işlemine geçmektir. Baskı sırasında en doğru bilgi alış verişini yaparak işlerinizin sorunsuz bir şekilde baskılarının yapılarak hazırlanmasını hedef edinen Ankara matbaacılık bünyesinde bulundurduğu onlarca grafikerlerimiz işlerinizin görselliğini en kaliteli şekilde hazırlanmasına olanak sağlamakta

İster tasarlayıp gönderin, ister tasarlayıp görselliği onayınıza sunalım. Beğendiğiniz ve kurumsal kimliğini yansıtan çalışmalarımızı baskı işlemine geçerek baskılarınızın renk kayması olmaması için baskı öncesi çalışmasıyla kontrol ettikten sonra baskıya verip tarafınıza iletilmesi için kargoya verilir. Matbaa Ankara içerisindeki müşterilerimize işleriniz tarafınıza elden teslim edilir.

Baskı öncesi ve baskı sonrasının nasıl ilerlediği merak ediyorsanız https://www.ankaramatbaacilik.com/ web sitemizi ziyaret ederek detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerine baskı öncesi hangi renk gruplarıyla çalıştığımızı baskılarınızın ebatlarının nasıl olacağı, hangi formatlarda işlerinizi hazırlayacağınız ve benzeri sorularınıza cevap bulabilirsiniz.