Dubai’yi Keşfetmek İçin Vakit Kaybetmeyin!

tarafından
401
Dubai’yi Keşfetmek İçin Vakit Kaybetmeyin!

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar:

Pasaport: Seyahatin gidiş-dönüş altı süreli geçerliliği olan iki ve üçüncü sayfaları fotoğraflı pasaport.

Fotoğraf: Bir adet vesikalık fotoğraf. Ancak fotoğrafın son altı ay içerisinde çekilmiş olması gerekir.

Ayrıca İstenen Evraklar: İkamet adresi, nüfus cüzdanı, telefon numarası, mail adresi, meslek bilgileri, evli olunduğu takdirde eş adı ve soyadı dubai vize başvurusu için gerekli evraklar arasındadır.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vize başvurusu için istenilen belgelerin https://www.vizemerkezi.com/dubai/  adresine renkli fotokopileri ile birlikte mail yoluyla ulaştırılmalıdır. Mail adresi kullanılmaması durumunda istenilen belgelerin fotoğrafları whatsapp üzerinden gönderilmelidir. Son olarak online başvuru butonuna tıklanarak gerekli bilgi ve evraklar internet üzerinden rahatlıkla ulaştırılabilir.

Dubai vize si, vize üzerinde belirtilen tarihler arasında giriş yapılıp, giriş yapılan tarih itibariyle ise en fazla yirmi dokuz için geçerlidir. Vize elektronik ortamda hazırlandıktan sonra belirtilen mail adresine mail yolu ile bilgi verilir. Vize alındıktan sonra vize sahibinin 58 gün içerisinde Duabi’e giriş yapması gerekir. Vize onaylandıktan sonra kişi bu vizeyle sadece bir defa ve 29 günlüğüne Duba’e giriş yapma hakkı kazanır. Vize başvuru süreleri 48 saat olarak belirlenmiştir. Ancak bu 48 saatlik zaman kısıtlaması nadirde olsa aşabilir.

Dubai Vİzesi İçin Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Pasaportun alındıktan sonra altı geçerli olduğundan emin olunmalıdır. Dubai online vize için, başvuru yapılmadan önce tün şartlar dikkatli okunmalıdır. Başvuru sırasında ibraz edilecek olan fotoğraflar yeni çekilmiş ve arkada kullanılan fonun renksiz olması gerekir. Net bir şekilde gönderilmeyen resimler kabul edilmez. Online başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra form ve istenilen bilgiler eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır. İstenilen bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulduğundan emin olunduktan sonra ödeme işlemi yapılmalıdır.(Ödeme vize için gerekli evraklar ulaştığında dikkate alınır). Dubai için vize onayı alındıktan sonra vize yazdırılarak saklanmalıdır. 18 yaş altı kişiler için 1. derece yakın akraba ya da çocuktan sorumlu olan kişiler başvuru yapabilir.