En Dekoratif Ve Modern Halıların Vazgeçilmez Adresi

tarafından
800
En Dekoratif Ve Modern Halıların Vazgeçilmez Adresi

Renk, desen, boyut açısından geniş ürün yelpazesiyle, herkesin kendine uygun halıyı bulabileceği Else Halı, sağlığınızı da düşünmeyi ihmal etmiyor. En iyi ipliklerle, en son model makinalarda üretilmekte olan polyemid halılar, alerjik reaksiyonlarla sağlığınızı tehdit etmeden evlerinizi şıklaştırıyor. Salon, antre, mutfak halıları gibi evinizin tüm odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz modern halılarınızı şimdi de kendiniz tasarlayabilirsiniz.

 

3 boyutlu halı veya tamamen kendi zevkinizi yansıtan özel baskı halılar ile tüm misafirlerinizi kendinize hayran bırakacak, uzun yıllar bakıp gurur duyacağınız bir şaheser yaratmış olacaksınız! Ayrıca kendi tasarımınız olan bu halılardan sevdiklerinize de hediye edebilir, yeteneklerinizle şaşırtabilirsiniz.

 

Kullanılan malzeme açısından da ısı kayıplarına karşı yalıtım sağlayan, aynı zamanda da gürültülere karşı izolasyon sağlayan çocuk odası halıları, sizlerin tasarımları ile renklenecek, çocuklarınıza güzel hatıralar bırakmış olacaksınız. İstediğiniz kadar yıkatabilir, silip süpürebilirsiniz. Renklerinde herhangi bir solma, bozulma olmayacaktır. İsterseniz, halınızın üzerine fotoğrafınızı bile bastırmanız mümkün!

 

Bu eğlenceli halılar sayesinde, bulunduğunuz mekânlara renk ve şıklık katacak, içinde yaşamaktan zevk duyacağınız yaşam alanları yaratacaksınız. Daha fazla ürüne ulaşmak için elsehali.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

http://www.elsehali.com/