Her İhtiyaca Yönelik Alüminyum Profil Seçenekleri

tarafından
4466
Her İhtiyaca Yönelik Alüminyum Profil Seçenekleri

            Alüminyum profil sektöründe lider bir konumda olan ve sahip olduğu modern üretim tesisleri ile tüm ihtiyaçlara yanıt veren Yavuz Metal, prensiplerinden ödün vermeden hızla büyümesini devam ettirmektedir.

 

Otomatik Kepenk Ve Otomatik Panjur Özellikleri:

 

Uygulama alanı oldukça geniş olan ve mülklerin güvenliği sağlayan otomatik kepenk sistemi, en son modelleri ile birlikte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kullanımının rahat olması nedeni ile sizlere zamandan kazandıran otomatik kepenkler, modern tasarımları ile de alanlara şık bir görüntü katmaktadır.

 

Kullanımı çok rahat olan ve siz yokken ev ya da iş yerlerindeki güvenliği sağlayan otomatik panjur sistemleri, kumanda ile uzaktan kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Sessiz bir şekilde hareket eden ve tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olan otomatik panjur sistemleri, şık tasarımı ile yapılara estetik bir görünüm de kazandırmaktadır.

 

Fotoselli Cam Kapı Sistemlerinin Özellikleri:

 

Her türlü yapı için kullanımı uygun olan ve fiziksel güce gerek kalmadan sizi algılayarak otomatik olarak açılan fotoselli cam kapı sistemi, insan geçişlerinin yoğun olarak yaşandığı alanlarda büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

http://www.yavuzaluminyum.com/