İnstagramınızın Hayalet Takipçileri

tarafından
986
İnstagramınızın Hayalet Takipçileri

Facebook’un popüler olduğu zamanlarda kullanılan ” Facebook profilime kimler bakmış ” uygulamasının büyük bir hüsran yaratması ile şu an daha popüler olan instagram uygulaması için de ” İnstagram profilime kim bakmış ” uygulamaları mantar gibi hızla çoğalmakta. Bunların ne kadar doğru olduğunu bilmemekle ya da emin olmamakla beraber indirip kullanan kullanıcılardan şifre gibi bazı özel bilgiler istenmekte.

 

Vermiş olduğunuz erişim izni ile hesabınız tanımadığınız insanları takip edeceği gibi, hesabının üçüncü kişilerin eline kolaylıkla geçebilir. İnstagram profiline bakanlar öğrenmek istediğiniz sorununuz olmaktan çıkarak bu sefer özel bilgilerinizi tekrar geri kazanmak ile uğraşabilirsiniz. Bu konuda özenli ve dikkatli olmak gerekiyor.

 

İnstagram takipçi kazanma yolları

 

Popülerliğinizin artması ile birlikte sizi takip etmek isteyen insanlar da artacak ve belli bir kitleye ulaşacaksınız. Fotoğraflarınızı daha çok instagram kullanıcısı görürken sizde instagram takipçi kasma yolları ile daha çok yorum alabilirsiniz. Özenle ve belli bir rutine dayanarak yaptığınız paylaşımlar insanların hoşuna giderek size takipçi kazandıracak ve yeni insanlar ile tanışmanızı sağlayacaktır. Tabi her konuda olduğu gibi bu konuda da dikkatli olmak gerekir.