Kaliteli İç Dekorasyon ve Fuar Standı

tarafından
733
Kaliteli İç Dekorasyon ve Fuar Standı

Efastand ve İç mimarlık ofisi, iç mimarlık taleplerinize en kaliteli şekilde cevap verecek profesyonel ve genç bir dinamiğe sahip ekibiyle 7 / 24 hizmet sunabiliyor. Efafuar iç dekorasyon ihtiyaçlarınıza teoride olduğu gibi uygulama alanında yüzde 100 başarıya ulaşabiliyor.

Efa fuar, fuarcılık ta çığır açacak projeleri ve stant çeşitleriyle sizlere hizmet sunmaktadır. Efa fuar standının ürettiği bazı fuar stantlarını tercih eden firmalar sırasıyla: Appy Dilim Elma, Borsa gold, rekabet pazarı, Akben, akmesa, Akyol, Alimar, Albatur, Assos, Atlas Cnc, Cemcem, ByÖzgold, Beta- Pak, As hzimet,Çeşme Marina, Ceykar, Demirtaş metal, Çınarlı Makine, Demir Bijuteri, Detay Trafik, Donamı Desıng, Desensan, Efesan Grup, Engeotek, Elektra, Erkul Metal, Frr, Gaziantep Büyükşehir, Genet , Formül Kalıp ve bu referanslar gibi yüzlerce referansla  fuar stantlarının vazgeçilmezi olarak fuarcılıktaki yerlerini alıyorlar.

Efafuar Stantlarının detaylarına http://www.efafuar.com/ web sitesini ziyaret ederek bugüne dek üretilen stant çeşitlerini online olarak kontrol edebilir markanızı yansıtacak en iyi stantları seçerek markanızı yurt içi ve yurt dışında  temsil edebilirsiniz.