Kariyer Adam

tarafından
803
Kariyer Adam

2010 yılında faaliyetlerine başlayan ve uzaktan eğitim sektöründe bir çığır açan kariyeradam eğitim kurumunun statü ve meslek dallarındaki uzmanlıklar için kayda değer bir mazisi vardır. Uzmanlık eğitimi alanında 5 yılda 20.000 uzman yetiştiren kurum bu sektördeki gücü ele geçirmiştir. Kurum kendini sürekli yenileyerek ve büyüyerek ilerlediğini 2014 yılında kazandığı Avrupa’ nın en iyi uzaktan eğitim kurumu ödülünü alarak kanıtlamıştır.

Ankara Kızılay’da hizmet vermekte olan kariyer adam uzaktan eğitim kurumu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika vermesinin yanında İŞKUR’un özel istihdam bürosu olarak da kurumlarında eğitimlerini tamamlayan öğrencilerine yönelik iş yönlendirmeleri de yapmaktadır. Ürün olarak müşterilerine sundukları ise son derece ilgi çekici cinsten konulardır.  Halkla İlişkiler Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, KPSS/Genel Kültür & Genel Yetenek gibi konularda müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonunu, “,iş yoğunluğundan eğitime zaman ayıramayan ya da yaşadığı yer ve koşullar nedeniyle katılmak istediği eğitimlere ulaşamayan bireylere kaliteli eğitimler sunarak, gelişimlerine katkıda bulunmaktır” şeklinde tanımlayan kurum hakkında sizlerde kariyeradam yorum kullanarak olumlu veya olumsuz yorumlarda bulunabilirsiniz.

http://tuketicimemnuniyeti.com/egitim/kariyeradam-egitim-kurumlari/