Mesleki Yeterlilik Kariyer Adamla Daima Yeterli

tarafından
465
Mesleki Yeterlilik Kariyer Adamla Daima Yeterli

Gün geçmiyor ki büyük hibelerle büyük fabrikaların açılmasına olanak sağlayan kariyer adam proje üreterek kendisine olan güveni boşa çıkarmamaya gayret göstermektedir. kariyeradam yorumlarını okuyarak daha önce alınan hibe, kabul edilen proje, mesleki yeterlilik sertifikalarıyla ister iş arayan olun, ister işveren olun dilerseniz de yeni bir genç girişimci olun yapmanız gereken tek iş kariyer adam ile iletişim kurarak sizlere sunacağı çözümlerden faydalanmak olacaktır.

Kariyer adam kurulduğu 2010 yılında büyük bir çıkışla yükselmeye başlamış eğitimde verdiği yüzde 97,3 büyük bir başarıylaAnkara’nın 812 numaralı İŞKUR Ofisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. İŞKUR ofisi olarak kurulduğu günden beri on binlerce iş size iş imkânı sağladığı gibi binlerce işverene kalifiyeli personel yetiştirerek işverenin işçi aramasını minimuma indirmiştir.

Kariyeradam hangi hibe türlerinde faydalanmanız gerektiğini, hangi hibe oranının kuracağınız iş üzerinde ne kadar destek sağladığını, Hibe oranın nasıl alınacağını ve buna benzer yüzlerce konuyu sizin için bir araya getiren kariyer adamı http://www.tesvikprogrami.com/kariyeradam web sitesi üzerinde takip edebilirsiniz.