Saç ekimi uygulaması Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşun

tarafından
636
Saç ekimi uygulaması Kısa Sürede Saçlarınıza Kavuşun

Saç ekimi uygulaması, Türkiye genelinde ve dünya üzerinde milyonlarca insanın kadın erkek ayırt etmezsizin gerçekleştirdiği bir işlemdir. Fakat bu hususta akıllara gelen merak edilen pek çok konu vardır.

Türkiye genelinde bu saç ekim işlemini yapan bu sektörde bu hizmeti veren birçok saç ekim merkezi vardır. En iyi saç ekim merkezlerinde gerçekleştirilen uygulama oldukça fazla bir başarı neticesi ortaya çıkarır. Vatanmed saç ekimi merkezimizde, profesyonel işinin ehli olmuş ekibimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar en iyi sonuçları bizlere sunar. Saç ekimi operasyonu öncesi bu ciddi operasyondan yaklaşık bir hafta kadar önce coraspin, vitamin E, aspirin ve alkol gibi kan sulandırıcı maddeler kullanılmayarak operasyona zarar getirecek durumlardan kaçmanızı tavsiye ediyoruz. Sigarayı kullananlar için ise en az şekilde kullanım yapılması önerilir. Operasyonun yapılacağı zaman sabah güzel bir kahvaltı ile güne başlamanız bu işlem öncesi sizlere tavsiye edeceğimiz bir diğer konudur.

Saç ekimi uygulaması http://www.vatanmed.com/ ile lokal anestezi altında yapılır. Bu sayede hastalar herhangi bir şekilde acı duymaz.