Türkiye’nin Her Yerine Ulaşabilen Kurum

tarafından
584
Türkiye’nin Her Yerine Ulaşabilen Kurum

Türkiye’de en çok şehre ulaşmayı başarıyor olması itibariyle uzaktan eğitim kurumları arasında baş sırada bulunan kariyer adam, başarısını Avrupa ve dünya çapında da kanıtlıyor. Avrupa’nın 4.en iyi ve dünyanın da 13.en iyi uzaktan eğitim veren kurumu olması itibariyle her zaman daha ileriyi hedefliyor. Verdiği kaliteli hizmetle beraber toplamda 75 şehre açılmayı başarmış olması itibariyle 14 ülkede de faaliyetlerini sürdürüyor. Yeni sınav merkezleri açma planlarıyla beraber daha büyük bir kurum haline gelmek için çalışmalar sürdürülüyor.

 

2010 yılından itibaren çizdiği profille beraber kariyeradam gelişim gösteriyor. Günümüzde hala sürdürdüğü gelişimiyle beraber çok büyük bir marka haline gelmiş olması, dünya pazarı içerisinde de söz sahibi olmasına katkıda bulunuyor. Türkiye’nin en başarılı uzaktan eğitim kurumu olmasıyla çok sayıda öğrenciye ulaşmayı başarıyor.

 

Uzaktan eğitim alan öğrenciler kariyeradam yorumlarında sürekli olarak övgü dolu ifadeler kullanıyorlar. Eğitimi servis edebilme noktasında rakiplerinden fark yarattığı belirtilen kurumun verdiği hizmetlerin geniş bir bölge yelpazesine sahip olması da farkını yeniden kanıtlar nitelikte oluyor.

 

http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/