Yönetici Takip Programı: Diijon

tarafından
831
Yönetici Takip Programı: Diijon

Günümüzde çok katlı evlerin site yönetimlerinde meydana gelen sıkıntılardan kurtulmanın yolu var. Bina yönetim programı sayesinde apartmanların güvenliğini sağlayıp herhangi bir problem yaşamadan sitenizi gelir gider türlerini bu program sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Site yönetim programı olarak en dikkat çekici ve güvenilir olarak dikkat çeken dijiyon.com size birçok borçlandırma seçenekleri aktarır. Mesken ve kişileri tek tek, toplu, taksitli, atlamalı taksitli, pay ölçerli bir şekilde borçlandırabilirsiniz. Ya da derlenen İşletme Projesinden otomatik borçlandırma gerçekleştirebilirsiniz. Her borçlandırma aylara dağılıma göre otomatik tahakkuk imkânı sizlere sunuyor. Bu seçenekler bir site adına tüm borçlandırma gereksinimlerini giderecek biçimde tasarlanmıştır. Yöneticinin istenirse borç sahibi olmaması gibi kolaylıklar da sizlere aktarılmıştır.

Site adına gereğinin yapılması öngörülen bütün raporları da düşüren https://dijiyon.com/ site takip programında kasa özeti, aylık gelir raporu, site gider-gelir raporu, borçlular listesi, vadesinin süresi bitenler, site ödenmemiş fatura vb raporlamalar, site borç bitimi vb. birçok rapor Dijiyon yönetici takip programında yer alıyor.