Online Kafa Topu Apk İndir

Online Kafa Topu, İzmo Bilişim tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen bir futbol oyunudur.

Tür: Spor
Ücretsiz
  • Uygulama Adı: Online Kafa Topu Apk İndir
  • Geliştirici: İzmo Bilişim
  • Dil: TR, EN
  • Boyut: 57MB

Online Kafa Topu, İzmo Bilişim tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen bir futbol oyunudur.

Online Kafa Topu bilgisayarların ülkemizde popülerleşmeye başladığı zamanlarda ortaya çıkan kafa topu oyununda olduğu gibi tek bir klavye ile 2 arkadaşın sıkış tepiş oynadığı bir oyun değilde online olarak arkadaşınız veya tanımadığınız birisiyle telefon vasıtasıyla oynanan bir oyundur.

Dünyanın her yerinde oynanan bu oyunu ister arkadaşlarınız ile teke tek maç yaparak isterde haftalık turnuvalara katılarak rastgele olarak eşleştiğiniz oyuncular ile şampiyonluk mücadelesi verebilirsiniz.

Oyunu oynamak için internet bağlantısı zorunlu mu?

Hayır değil, botlardan oluşturulmuş özel kupalara katılabilir botları yenerek altın kazanabilirsiniz. Ancak arkadaşınızla veya rastgele bir oyuncu ile maç yapmak için internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Oyun içi Altın Ne İşe Yarar – Nasıl Kazanırım?

online-kafa-topu1

Oyunda maç kazandıkça, oyuna her gün giriş yaptıkça size altın kazanırsınız. Bu altınları oyun içerisinde bulunan markette harcayabilirsiniz. Bedava nasıl altın kazanma yollarını aşağıya sıraladım;

  • Oyunun girişindeki  ► butonuna dokunarak sponsor videolarını izleyebilir izlediğiniz her video içinde 250şer altın kazanabilirsiniz.
  • Hesabınıza e-posta adresinizi ekleyerek 500 altın kazanabilirsiniz.
  • Ayalar menüsüne girerek Ücretsiz Altın’a dokunarak oyunun Facebook sayfasını beğenin daha sonra paylaşın ve arkadaşlarınızı davet ederek 200 altın kazanabilirsiniz.
  • Oyuna ilk girişinizde 50 altın ikinci girişinizde 100, üçüncü girişinizde 150, dördüncü girişinizde 200, beşinci ve diğer günlerde ise 500 altın kazanırsınız.

5 dakikada 1000’e yakın altın kazandık, tebrikler.

Altınları ister oyun için markette isterde maça girmeden önce karşınıza gelen yetenek menüsünde yetenek satın alarak kullanabilirsiniz.

Online Kafa Topu Nasıl Oynanır?

Oynanış oldukça basittir ileri, geri, zıplama, yerden ve yukarıdan şut butonları ile yapmak istediğiniz varyasyonları oyunda çok rahatça uygulayabilirsiniz. Bu butonlar dışında maça girmeden önce karşınıza çıkan yetenek menüsünde bulunan büyük kafa, ters yön, buzlanma, büyük kale, küçük kale, özel şut gibi farklı farklı özel güçlerden satın alarak maç esnasında sağ köşede bulunan buton sayesinde özel güçlerinizi kullanabilirsiniz.