Windows Sistem 32 Hatası Çözümü

tarafından
3340
Windows Sistem 32 Hatası Çözümü

Bilgisayarınızı açtığınız zaman twitchsdk 32 release.dll hatası ile karşılaştıysanız ve dosya mevcut değil , bulunmadı, bozuk şeklinde uyarılar aldıysanız, bu durum büyük bir problem oluşturmuştur. twitchsdk 32 release.dll hatası bilgisayarınızın Xp, Win 7, Win 8 gibi belli işletim sistemlerinde C:\Windows\System32 dosyası içinde bulunur.

 

Windows 2000 ve NT gibi sürümlerinde ise C:\Winnt\System32 dosya klasörü içinde bulunur. Windows 95 , Windows 98 ve or gibi sürümlerinde ise C:\Windows\system dosyası içinde bulunur, Bu belirtilen dosyanın eksik ya da bozuk olmasından dolayı twitchsdk 32 release.dll sistem hatasını vermektedir. Peki twitchsdk_32_release.dll hatası çözümü nedir?

twitchsdk 32 release.dll indir butonunu kullanarak indiriniz.

 

Twitchsdk 32 release.dll dosyasını indirdikten ve İşletim Sisteminizin belirtilenlerden hangisi olduğunu bulduktan sonra, buna göre system dosyalarının bulunduğu klasöre atıyoruz. Örneğin bilgisayarınızın işletim sisteminin Win 7 olduğunu var sayarsak C klasöründe Windows klasörünün System32 dosyası içine atıyoruz. Win R ile ‘Çalıştır’ sekmesini açıyoruz ve çıkan yere regsvr32 twitchsdk 32 release.dll yazıp enter tuşuna basıyoruz. Bu dosyayı bu şekilde fixliyoruz.

 

Bu bağlamda eğer 32 bit işletim sistemli Windows kullanıyorsanız, twitchsdk 32 release.dll’yi C klasöründe bulunan Windows sistem 32 dosyasını kopyalayın. Eğer 64 bit Windows işletim sistemi kullanıyorsanız, Windows sys wow dosyasının bulunduğu klasöre kopyalayın. Bu şekilde hatayı çözmek mümkün.